Ennek a témakörnek tartalma 42 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  @enaszelinolatrisz 2016/07/30 at 16:33.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 43
  • Szerző
    Bejegyzés

Thomas

Sarti, Görögország robogó, autó, motorcsonak stb. kölcsönzés, mi kell a kölcsönzéshez, mennyiért…

Thomas

Senki soha semmit nem kölcsönzött? :-\
    Kölcsönzéssel kapcsolatos hasznos tippek, tanácsok…?

@enaszelinolatrisz

Na ha az idén kijutunk, esetleg épp Sartiba “povilalo”-t biciklit biztos kölcsönöznénk.Nincs tapasztalatom, valamiféle térképet nem tudnak adni? A forgalmas utat(nejem egy kicsit tart tőle)nem lehet kikerülni? földutak stb.Szóval mégegyszer semmi tapasztalatunk.

@enaszelinolatrisz

Na meg az árak se mellékesek.

@sartiinfo

Árakat sajnos nem tudok, de egy biztos: én biciklivel nem vágnék neki. Még gyalog is nagyon húzós, többször nekifutottunk a Narancspartnak pl. (voltunk már, de gyalog is próbálkoztunk) és sosem jutottuk el odáig – még meg sem közelítettük. Az ember gyalog hajlamos letérni az autóútról – már csak a pihenők és az árnyék miatt is, szal aki kitartóbb, mint mi, bizti eljut gyalog akár a Narancspartra is. A gond nem a táv, hanem a tűző nap és az emelkedők. Biciklivel ez még durvább lenne..

Biciklit sztem a faluban mászkáláshoz érdemes bérelni, főleg, akinek sok besétálni a beach részről a központba. Nekünk ez mondjuk megy gyalog.

Kérdésedre válaszólva: földutak vannak, több is, a forgalmas utat ki lehet kerülni, de nem ajánlom biciklivel. Gyalog is necces! Bárhogy menjetek is, ha mentek, sok folyadékot és ennivalót vigyetek, mert mi emiatt jártuk meg egyszer, pedig készültünk, csak kevés volt…

@enaszelinolatrisz

Köszönöm a jótanácsot.Na igen a hegyi emelkedők miatt, ha nem váltós biciklit lehet kölcsönözni, való igaz nem érdemes.Nálunk tény, hogy kitartásban gyaloglás vonatkozásában nincs hiány.Potosról(Thassos)Limenáriáig az is van kb. 7-8 km gyalog mentünk át.Nejem a feje fölé a napernyőnket tartotta.Gondolkoztam már rajta, hogy azokat a műhold felvételeket(jól ráközelítve a földutak is kivehetők) valahogy kimásolva lehet hogy fel lehetne használni.Tudjátok van az a hivatkozás Műhold térkép. A képeket beállítva kis képeket is mutat a partvonal mellet.De ha megnézitek elég pontatlan.Pld. Narancsparti fotók sincsenek a helyükön.
    Mégegyszer köszi Sarti-info.

@Thomas

@Thomas

Motorcsónak bérlés téma folytatás itt (( Sarti fakultatív programok – #665) )

Vlado adatlap-képe
    @Vladó

Thomas!! játszol , vagy csak én nem értelek?

@Thomas

Ebben a témában írtak a bérlésről – Sarti fakultatív programok – #665)- és kértem, hogy itt folytassák, mert ez e Téma erre van.

Vlado adatlap-képe
    @Vladó*

…már értem. :)

@enaszelinolatrisz

Összefoglalnám, hogy más topicban milyen árakat olvastam:
    Motor kölcsönzés:
    Angelo : 1nap: 10 €
    2nap: 18 €
    3nap: 26 €
    Sassos : 1nap: 15 €
    Kerékpár: 1nap: 5 €
    Motorcsónak:6 óra 85 €(4 főnek kényelmes)

Vlado adatlap-képe
    @Vladó*

Milyen papirokra van szukségem, ha motorcsónakot akarok foglalni

@Thomas

Sarti fakultatív programok téma – ˆ SztankyÉvi – #667, #668 – bejegyzés – Motorcsónakról

agnesklaudia adatlap-képe
    @agnesklaudia

Ha robogót, vagy autót szeretnék bérelni kint, kell hozzá valami extra papír, vagy az új kártyás jogsi elég? Ha kell, akkor azt hol/hogyan/mennyiért tudom beszerezni?

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 43

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.