Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 5 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés:  lulaki 2016/11/07 at 23:25.

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés

Tímea
    Felhasználó

Sziasztok. Tudnátok nekem jó szállás ajánlani? Köszönöm. Tímea

Köszönjük, hogy értékeléseddel segíted a munkánkat!

lulaki
    Adminisztrátor

Szia Timi! Kérlek írd meg, milyen elvárásaid vannak egy szállással szemben! Úgy könnyebb! :)

Tímea
    Felhasználó

Szia Lulaki.
    Köszi a választ.
    Esetleg tudsz elérhetőséget, hogy megnézzem az árakat?
    Nem azzal van a gond, hogy van szomszéd, de ha csak tédig érő kis elválasztó van, és mindenki látja egymást, azt nem szeretjük.
    További szép hétvégét.
    Tímea

lulaki
    Adminisztrátor

A Spanos apartmanba itt tudsz szállást foglalni, ill. én itt nem találtam, hátha te itt is megtalálod. :)

A kutyuska is megy nyaralni? Mi idén májusban veszítettük el a beagle kutyusunkat… Nagyon nehéz nélküle. :( A második linken lehet szűrni aszerint is, hogy melyik szállás háziállatbarát! Ha a nyugalmat keresitek, akkor menjetek Sarti Beach részre, ne az ófaluba! Jól sejtem, hogy nem voltál még Szártin? (Nem láttam infókat az adatlapodon.)

Szerintem egyébként a Marita sem rossz! Mi legalábbis szerettük. Ha van még kérdésed, nyugodtan tedd fel! Itt vagyok, figyelek! :)

Tímea
    Felhasználó

Szia. Köszönöm szépen a segítséget.
    A kutyusunk (Dagi ) nem jön velünk, Ő marad a lányaimmal itthon. Mivel beagle, nem a nyugalomról és a szépen ülésről híres, de mi így imádjuk. Rá gondolni is fáj, hogy fogom nélkülei bírni, ha majd( nagyon soká) nem lesz velem. Nagyon sajnálom, hogy Te már tudod ezt az érzést.
    Még ott nem voltunk. Neos Marmaras,Nei Pori, Korfu,Stavros,Tolo. Ezeken a helyeken voltunk.
    További szép napot.
    Tímea

lulaki
    Adminisztrátor

Nincs mit! :)

Igen, tudom milyen a beagle, sajnos nekünk sem volt alkalmunk magunkkal vinni nyaralni, mert féltünk, hogy faképnél hagyna bikiniben. :D Pedig Beigli nagyon okos kutya volt, már nagyon bánom, hogy nem vittük magunkkal legalább egyszer. De hát busszal sehogy nem lehetett volna megoldani. :((

Hú, de jó sok helyen voltatok! Az említett helyeken milyen volta szállás és hogy tetszett? A fórumban van olyan topik, ahol két üdülőhelyet lehet összehasonlítani. Megtennéd, hogy leírod röviden a véleményedet azokról a helyekről, ahol már voltál?
    Melyik tetszett a legjobban egyébként, és miért épp most kerül sorra Sarti? :)

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.