Ennek a témakörnek tartalma 48 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés:  kismancs 2015/05/21 at 21:56.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 49
  • Szerző
    Bejegyzés

jade87

Na sziaztok! képzeljétek már csak4 nap és megyek sartiba alig várom már benne van a bolha a hátsó felembe. tengerpart napsütés hajóút. tényleg voltatok már görög esten milyen? jó buli?

@kismancs

Szia jade87!
    Én már voltam görög esten és nagyon jó buli, igazán kellemes görög zene, műsor, kaja, korlátlan borfogyasztás és természetesen szinte hajnalig tartó mulatozás. Mi egy jó csapatot fogtunk ki, élveztük! Szerintem ne hagyjátok ki!!!!!

jade87

kösszi kismancs nem hagyom ki alig várom pussza mindenkinek

Toki

Mi most meünk 26án alig várom!!!

jasu

Sziasztok!Láttam sartin egy gyönyörű szőke fonotthajú lányt akibe első látásra beleszerettem de nem tudtam vele beszélni.Az a baj hogy semmit nem tudok róla csak azt hogy június 16-24ig volt sartin.Olyan 20-24 év között lehet.És tökéletes teste van.Ja és természetesen Magyar volt.Kérlek ha tudtok segítsetek mert megőrülök ha nem tudok vele beszélni.

@Verus

Little! Nem Te vagy az a lány álruhában?

@adamas

Én vagyokkazz, Te! A bikini az baromi nagy álruha.

@Verus

Jasu, kedves Jasu ! Sajna , kedves jaszu, mi itt nem igazán tudjuk, ki hogy néz ki, de sok sikert a kereséshez. Úgy érzem rajtad jó okod van rá !

@Verus

hehe !!! Adamas!!! Tudtam, hogy mindig a legjob bidőben bukkansz fel!! Azt hittem te a kis hableány vagy! Amúgy tudtad, hogy kikötőt neveztek el rólad? tán csak nem arrafelé garázdálkodtál hableányként, netán szőke copfokkal…?

@adamas

bikiniben, ja, copfokkal…
    meg tűsarkú cipőben…

@Verus

…na aztat mennézném !!! Hehehehe !!! A bikini még OK. Meg a copfok is! De mondd mááán meg : Hogy húzóóó a farkadra tűsarkú cipőt?!

@littlehope

jasu! Sztem elsőként az apartmant kellene kiderítened, ahol lakott!

@adamas

Ez nehéz lesz. Legalább egy névjegykártyát kért volna a csajtól.

@Verus

Jóvanna!!! De a fonott hajú lány is itt bukkant fel, nem? És Little is itt nyomoz mán, mint egy Sherlok…
    Látod jaszu, itt mindenki törődik az összetört szíveddel!!

@littlehope

De télleg, Jasu! Ménemmentél oda hozzá? Vagy odamentél? Akkor mér nem kérted el a számát? :(

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 49

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.