Kölcsönzés, bérlés

Kezdőlap Fórumok Sarti fórum Kölcsönzés, bérlés

Ennek a témakörnek tartalma 42 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  @enaszelinolatrisz 1 év, 9 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 43
  • Szerző
    Bejegyzés

@enaszelinolatrisz

Vladó! Látod Thomas mindig segít. :)

@Thomas

szilvia –
    “sziasztok pénteken megyek sartira tudnátok segiteni hogy hol lehet robogot vagy quadot bérelni”

@Thomas

Te is sokat segítesz ;)

@agnesklaudia

Sziasztok!
    Ha jól értettem, ahoz, hogy autót, vagy robogót béreljünk, szükség van a nemzetközi jogsira…? Tehát annélkül ne induljunk neki, ugye? És (bocsi, nagyon amatőrként), 2 személyes robogót is lehet, vagy csak 1? Mert ha nem muszáj, nem váltanánk ki mindketten…

@Joli2009

Szia! Mi is béreltünk autót, amikor kint voltunk és elfogadták az új kártya formátumú jogosítványt. Egy ötszemélyes autó egy napi bérleti díja 50 EUR volt. Ezért az árért 100 km-t lehetett vele autózni. A 100 km feletti használatot + a benzint utólag kellett kifizetni. Mi 140 km-t mentünk, így összesen 70 EUR-ba került. Abban az utcában van az autókölcsönző, ahol Sithon Travel van, csak még tovább kell menni.

@agnesklaudia

Köszönöm szépen a friss infót! Akkor nem állun kneki ezt intézgetni, elég az útlevelet megcsináltatnom… :S

@Paulus

Sassosnál kell jogsi a kismotorra vagy ideadják anélkül is?

@Verus

Kell !!!Nem adják anélkül! Érvényesnek is kell lennie, Sassos nagyon ellenőrzi!

@Paulus

Angelonál is kérik a jogsit vagy ők rugalmasabbak és kiadják a motort?

@Verus

Szia Babus5 ! Nem tudom mi a különbség a kettő között, de nekem úgy rémlik, kell. Talán tud valaki választ adni, aki kompetensebb ebben a témában.(a férjemnek nemzetközi jogsja van, az enyém 4 éve lejárt, így autóbérlésnél csak ő jöhetett számításba)

@Babus5

Verus! Ha autót akarok bérelni, kell a nemzetközi jogsi? Nem elég mi EU-s jogsink?

@Vladó*

Szia! Elég az EU-s. ;)

@Babus5

Állj:-) Mostmár nem vagyok képbe. Azt mondod Vladó, hogy elég a mi jogsink (amit az okmányiroda kiállít), nem kell külön a “szürke”?

@Babus5

Mennyiért béreltétek? Emlékszel még? (Mostmár biztos hogy a lányom, meg én megyünk csak busszal, azért érdekelne kinn a kocsi). Motort nem akarom bevállalni, sosem vezettem, nem hiszem, hogy Sarti-n kellene megtanulnom. :-)

@Kittibaby

Sziasztok! Augusztus elején voltunk kint, 2 személyes robogót béreltünk Sassosnál, 15 euróért és elég volt a kártyás jogsi hozzá!

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 43

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.