Kölcsönzés, bérlés

Kezdőlap Fórumok Sarti fórum Kölcsönzés, bérlés

Ennek a témakörnek tartalma 42 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  @enaszelinolatrisz 1 év, 9 hónapja telt el.

13 bejegyzés megtekintése - 31-43 / 43
  • Szerző
    Bejegyzés

@Thomas

Péter – Sartin lehet nagy motort is bérelni.

@Verus

Utoljára 2008-ban Thassoson béreltünk autót, akkor főszezonban 3 napra egy B kategóriásat (Fiat punto) 125 Euro volt.
    Bocs, lehet, hogy nem is olvasod már, de most olvastam, hogy megint előkerült ez a topic a süllyesztőből. Amúgy most már mindenhol lehet árakról képet kapni, mert a legtöbb autókölcsönző fölrakja magát a hálóra.

@laller

Egy kis infó akit érdekel! Magyar jogsi tökéletesen megfelel. Általában 21 év az alsó korhatár de van ahol 23. Árak különbözőek de érdemes megkérdezni, hogy milyen biztosítás van mert az olcsóbb kölcsönzőknél nem biztos, hogy teljes körű. Lehet ütött kopott öreg autókat bérelni olcsón vagy újakat full biztosítással ami kicsit drágább. Kinek-kinek igény szerint. Van ahol be sem kell menni, elég telefonon megbeszélni és házhoz viszik az autót, a bérlés végén meg érte mennek.

@Thomas

Köszönjük az infot!

@sartiinfo

Figyelem! Hajóbérléssel kapcsolatban:
    Motorcsónak bérlés

@sartiinfo

Ezek a képek 2007-ben készültek, gondolom nincs változás és joci is tőlük bérelt bótot.

..és akkor átmásolnám még ide a másik topikban írtakat a jaróbérlésre vonatkozóan:

“joci323: (1097 hsz) ajánlom mindenkinek, a sarti parton levő bérelhető hajót, 110 euró benzinnel együtt, nagyon normális ember a főnök, saját magunk vezethetjük a hajót, jogsi nélkül, nekünk ez tetszett a legjobban, 6-an hajókáztunk, és találtunk rengeteg szép öblöt ahol kikötöttünk, ezt semmiféle képen nem hagynám ki még egyszer tuti! Robogó bérlés is elég jó, körbe jártuk a szigetet más mint a kocsival, Sassosnál kaptunk ajándék komplett tál húst, salátát, krumplit, végtelen kedves fickó, előre köszönt mindig!”

folytatás:

“Látom több embert érdekel, meghiszem, nekünk nagyon bevált, szerettünk volna menni még egyszer, de sajnos időnk, és pénzünk, sem engedte, ez Sarti “központi parkolója” mellett balra (tengerről nézve) 4 hajó van amit lehet bérelni, 3 “kicsi motoros” 1 nagyobb az ha jól hallottam 180 euró volt, a kicsiket bárki bérelheti, 6 fő 5+1 kapitány aki bárki lehet, nem kell vezetői engedély hozzá, igaz ahogy enasz is írja nem olcsó, mi 6-an voltunk így megérte, és tényleg felejthetetlen élmény volt, a legjobb, oda viszed a hajót, ahova szeretnéd, nincs kikötés hova mehetsz.”

Köszönjük szépen joci!!! :)

@joci323

pontosan ez az, nekem is van képem, de még időm nem volt feltölteni :) 1000% élmény

@TSD81

sziasztok!
    most találtam rá nem rég az oldalra, ismerkedem még csak az oldallal.most szeptember elején utazunk Sartira.először.
    ha jól értelmeztem az előttem szólokat, én bérelhetek egyedül ( vagy x+ y )hajót, és nem jön velem senki a bérbeadók közül?ne haragjatok az értelmetlenségem miatt, de számomra ez hihetetlen.de nagyon örülnék neki, mert ahogy írtátok is, rengetek titkos öblöt lehet találni.a kérdésem, hogy a hajó X euro / óra ?
    bocsánat ha fárasztó a hozzászólásom…

előre is köszönöm a válaszokat

TSD

@joci323

bérelhetsz akár egyedül is, természetesen+ha szeretnéd, még 5 főt elviszel a partról, ha nincs veled senki, kérsz tőlük 10 eurót, és vissza jött a pénzednek egy része nincs időkorlát, 10-től este 7-ig 110 euro, ne hagyd ki :D

@TSD81

azta.hát köszönöm az infot.
    hogy őszinte legyek, már nagyon várom, a nyári hajtás után egy kis lazulás az édenben.legalábbis remélem az lesz.eddig semmi rosszat nem találtam Sartiról sehol.pedig nagyon kerestem.

@enaszelinolatrisz

????? Neked meg mi a neved? :(

kalamata
    Felhasználó

Sziasztok .
    Szeretném megkérdezni, hátha valaki tudja milyen árban lehet biciklit bérelni egy napra ?

Sajnos nagyon messze van a szállásunk a központtól így arra gondoltunk.

Üdv Hajni :)

Köszönjük, hogy értékeléseddel segíted a munkánkat!

lulaki
    Adminisztrátor

Szia kalamata! Úgy tudom, 5 euró körül van a bicikli bérlés ára egy napra. :)

13 bejegyzés megtekintése - 31-43 / 43

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.