Halászat, horgászat

Kezdőlap Fórumok Görögország fórum Halászat, horgászat

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 36 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés:  chherybumm 2 éve, 9 hónapja telt el.

7 bejegyzés megtekintése - 31-37 / 37
  • Szerző
    Bejegyzés

@adebc

Szombaton érkeztünk sartiról, szinte minden nap szakítottunk időt horgászatra. A kikötőben horgásztunk, és az első bedobásra sikerült fognom egy 15 cm körüli pér szerű halat. Itt a végén nagyon mély volt a víz, kb 7-8 méter lehetett ugyhogy úszóval csak a felsőbb vízréteget tudtuk meghorgászni. Fenekezni is megpróbáltunk de nem sok sikerrel. Mellettünk egy helybéli polipot fogott úgy hogy egy döglött kishalba 8-10 kisebb horgot nyomott és bedobta maga elé 10 méterrel. Ami a legjobban tetszett a horgászatba h szinte mindig más halakat fogtunk, és még a legkisebb is nagyon húzott. Csalinak a horgászboltban kapható százlábú állatkával próbálkoztunk. A homokból kiásott féreggel is meg lehet próbálni de ez amint feltűzzük horogra elpusztul.

@Thomas

Kedves adebc! Köszi, hogy leírtad a horgászati élményeidet.

@pbence

Sziasztok!
    Az érdekelne, hogy volt-e már valaki csónakkal/hajóval horgászni Sartin? Ha igen akkor milyen volt, mi kell hozzá?

@papamaci2

Szia sajna nem igen van erre mód ill. lehetőség ha csak nem viszel sajátott amúgy ha ha van némi nyelv ismereted akkor csak a helyiekel tudod megbeszélni hogy kivigyenek de nekik van minden felszerelésük. Én is mindig partról szoktam horgászni kisebb nagyobb sikerrel de inkább kisebb

@zizu

Én például a kikötőben próbálkoztam, töbször is, kukaccal,kukoricával, de csak kissebb köhalakat fogtam.
    Ha hajnal 4-órakor kimész a hajókikötődokkokhoz talán találsz egy halász aki tud neked ebben segíteni,mivel én reggel 5- kor mentem ki a turista kikötőbe,és már a távolban lehettett látni őket hogy éppen kivetik a hálójukat.

lulaki
    Adminisztrátor

A görögországi halászattal, horgászattal kapcsolatos tapasztalataitokat várjuk ebben a topikban!

Köszönjük, hogy értékeléseddel segíted a munkánkat!

chherybumm

Üdvözlet minden oldal felhasználónak mi most megyünk Görögországba és érdekel a ti véleményetek is mert neten van egy pár taktika de ti már tapasztaltátok.Nekem a a kenyeres taktika nagyon tetszett az halak előcsalógátasához.Én bevallom nagyon szeretek villantatni és a kenyereset összekeverni a vilantoval. Köszönöm a tanácsokat:chherybumm

7 bejegyzés megtekintése - 31-37 / 37

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.