Mese, vers

Kezdőlap Fórumok Sarti fórum Mese, vers

Címkézve: ,

Ennek a témakörnek tartalma 133 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés:  @piroska 2 éve, 2 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 134
  • Szerző
    Bejegyzés

@timike

…hogy a gonosz vén szipirtyú fogva tartja a Télapót….

@tb

…és egyből előkapta a maroktelefonját és hívta a 107- et – ugyanis a kedvenc hőse Forrest Gump volt és teljesen azonosult a hős IQ szintjével. Illetve csak hívta volna merthogy annyira bent volt a semmi közepén, hogy nem volt térerő. Na de mit tehet ilyenkor egy pici lány 80-as IQ-val? ‘Valamelyik okos embertől kellen tanácsot kérnem’ – gondolta. És sietős léptekkel elindult, hogy megkeresse Vágó Istvánt…

@Picilány

De Vágó Istvánt nem találta, ezért tovább indult, végig a sárga úton….

@Verus

Egyszercsak észrevett az út mentén egy fura alakot.A teste szalma,kalapja kopott,ruhája igencsak szakadozott.Ám a fickó mégis boldognak tűnt. Vidám szemek, és széles mosoly volt az arcára fetve.Egy karóra szúrva feszített. Körülötte madársereg röpködött, vidáman csicsregve,miközben néha megpihentek szalmából tömött vállán.
    A kislány megállt előtte. Kezét a szeme elé emelte, mert a nap már igencsak magasan járt.Feltekintett a fura idegenre, majd félénken és csodálkozva megszólította:
    – Hát te ki vagy?

@Picilány

– Én a madárijesztő vagyok! – mondta a furcsa szerzet, és alaposabban szemügyre vette a pici lányt! A madárijesztő látván, mennyire félt szegény, a következőt mondta… :
    Ne félj pici lány! Én nem bántalak! – ekkor a picike lány így szólt….

@timike

-Nem félek tőled, csak picit megijedtem. Régóta állsz már itt?

@timike

-tudod, beteg a Télapó, ráadásul a vén szpirtyó elrabolta és fogva tartja. Elindultam megkeresni Vágó Istvánt. Nem láttad errefelé?-kérdezősködött a pici lány…

@Picilány

Nem! – felelte a madárijesztő!!! – De azt hiszem tudom hol találod meg!!- azzal tovább indultak…útkozben összefutottak Shrekkel és szamárral…..

@tb

…aki persze egyfolytában fecsegett és mindenkinek az agyára ment.

@Verus

Én nem csípem a Shreket, uhhogy kiszállok!

@Verus

Emberek! Megjelent Shrek, és mindenki elpárolgott?

@aniko

De csak azért, mert Shrek éhes lett és vacsorát főzött feleségének kedvencét patkánygyulyást. Pici lány nem kedveli az ilyen étket, ezért tovább indult az erdei úton….

@timike

mivel már a pici lány nagyon fáradt volt, pihenni szeretett volna, de félt nagyon egyedül…
    Hiszen a madárijesztő ott maradt Shrekékkel.
    Szerencsére találkozott a Csizmás Kandúrral, aki felajánlotta, hogy védelmébe veszi a pici lányt…

@aniko

Betértek az Azalea nevű fogadóba, hogy megpihenhessen, hiszen még nagyon hosszú út állt előtte…..

@timike

ott a fogadós nagyon szívesen fogadta és a legszebb fekvésű szobáját ajánlotta fel a pici lánynak…

15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 134

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.