Mese, vers

Kezdőlap Fórumok Sarti fórum Mese, vers

Címkézve: ,

Ennek a témakörnek tartalma 133 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés:  @piroska 2 éve, 2 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 46-60 / 134
  • Szerző
    Bejegyzés

@aniko

Ám éhesen még Csizmás Kandúr sem tér nyugovóra, így hát beugrottak még Ovelix-hez vacsorázni és a hátsó sorokban feltünt, hogy egy ember vastag dossziékat lapozgat. Közelebb mentek, mert gyertyafénynél nem láttak igazán jól,szemügyre vették az illető urat aki nem volt más mint Frei Tamás. Rájuk néz és kérdezi: …..

@timike

csak nem ti is a Télapót keresitek?!

@tb

Épp Lappföldre indultam, hogy oknyomozó riportot készítsek a Mikulással, ha tényleg létezik. Ez lesz az egyik Dosszié témája. De rossz gépre szálltam és most itt kötöttem ki Sartin… – mondta Frei Tamás.

@aniko

Nem bánkódj Tamás – mondja a Pici lány – holnap új napra ébredünk, új erővel és együtt kiszabadítjuk télapót a szipirtyó fogságából…..

@aniko

De kérhetünk telefonos segítséget, vagy felezzünk?????

@timike

de én nem szívesen mennék el Sartiról, nagyon jól érzem itt magam…

@Picilány

Akkor úgy döntöttek, hogy maradnak a telefonos segítségnél, így hát felhívták Hajós Andrást, hogy benne lehessenek a Tv-ben…

@Verus

De Hajós András nem volt elérhető…

@Verus

Ígyhát a kislány ottmaradt még egy ideig Sartin…

@aniko

Majd betért Relax-ba, hogy éhségét csillapítsa bedobott egy hatalmas pizzát, ahogy falatozott, meglát a parton egy palackot, közelebb megy …..

@adamas

…és látja rajta, hogy : Kőbányai Világos.
    rögtön tudta, hogy ez nem a tenger gyümölcse. de nem is Frei Tamás felejtette a tengerben, mert az ő szponzorait nem így hívják.

@Verus

“Üzenet a palackban!” …meg nem is Kevin Costner-től jött az üzi…
    sajnálkozott a kislány…

@Vladó*

Az én nagyapám amikor meghallotta hogy ember lépett a holdra, azt mondta hogy: MESE A HOLDBA…..

@Verus

Once upon a time….. hihihi! Most mi is van a mesénkkel?

@Verus

Mondjuk meséljünk megint valamit!!! Valami szép tavaszit :) Vagy nyárit, az mégjobb!!! És Sarti is benne lehet,nem bánom! Ki kezdi?

15 bejegyzés megtekintése - 46-60 / 134

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.