Mese, vers

Kezdőlap Fórumok Sarti fórum Mese, vers

Címkézve: ,

Ennek a témakörnek tartalma 133 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés:  @piroska 2 éve, 1 hónap telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 106-120 / 134
  • Szerző
    Bejegyzés

@Verus

…mondjuk cseng is a fülem…

@tb

Jaj, de vicces magácska

@Verus

Igen , én naon vicces to lenni…ha akarok, hehe

@littlehope

Nyah, fent vannak bea képei!! Hát, mit mondjak.. lehet, hogy mégis van valami, amire érdemes gyűjteni?!

@Verus

Bea!! Alsó szint, meg felső..Miyen kacsalábon forgó kégliben voltatok ti? Egyénileg foglaltátok?

bea

Verus! Mi csak a felső szinten voltunk az alsót csak láttuk.
    Nem egyénileg foglaltuk, de már úgy is tudjuk van telefonszámunk.Egyébként 10 euró/ éj/fő.

@Verus

aha, köszi! Csak kívámcsi voltam. Nagyo jó kis kégli! Melyik irodával foglaltátok?

@Verus

ja bocsi, most olvasom, hogy egyénileg foglaltátok!

@Emlékalbum

Üdv mindenkinek!

Júli végén- aug elején szeretnék menni 10nap/7 éjszaka turnusban Sartira, de nincs akivel megosszam eme lehetőséget/élményt.
    Úgy tudom, többen vagyunk így akik emiatt egyágyas felárat vagyunk kénytelenek fizetni. Nos, ezt szeretném elkerülni, hogy mindketten jobban járjunk, így ha valaki szintén egymagában utazna, úgy javaslom, hogy menjünk együtt (busszal persze), így kisebb költségből kijöhetünk.
    Nem ismerkedés a lényeg, hanem a gazdaságosabb út/szállás.

Mielöbbi választ várok, hiszen az idő sürget!

Szép napot!

@Csally

Szia!
    Én is szeretnék menni még augusztusban!!
    Ha gondolod beszélhetnénk róla!! (csally@freemail.hu)
    Talán lesz belőle valami..

palbu

Szia Bea

Megosztanád velem is a tel. számot aug.elején mennénk de még nincs szálásunk. Melyik apartmanba voltál?

köszi

Lukácsné Csizmadia G

Sziasztok,
    Bea azt a bizonyos telefonszámot én is megköszönném, mert aug. elején mennénk,de még nincs szállásunk.
    Bárki segítségét szívesen venném, akár magánszállás ajánlásával is, mert teljesen el vagyok keseredve,hogy nem fog összejönni.
    Segítsen,aki tud. köszi

bea

Lukácsné!
    A tonia telefonszáma:2375094363 az előhívóját nem tudom, de a tudakozó segít!
    Németül beszél a tulajnő , de nem biztos,hogy lesz hely.

@Picilány

Meséjjünkmá!!!!!

@Rafael

sziasztok!

kérlek titeket, bárkit aki tud, segítsen!!
    Keresek egy lányt, a neve azt hiszem S. ERIKA, de sajnos nem biztos. a blue lagoon hajókázáson találkoztam vele, az édesanyjával utazott kettesben. egy kis műanyag edényben volt neki egy piros tengeri csillaga és egy tüske nélküli tengeri sünije, melyeket le is filmeztem. egy piercing volt az orrában és egy kicsiny tetoválás a bal melle fölött. a haja festett vörös és kék színű a szeme. az anyukája szőke volt és a hajókázás kezdetekor még egy ezüstös napszemüveget viselt, melyet aztán később levett. a lány nagyon sok kagylót és csigát gyűjtött vourvourou partjainál egy kis hálóval. a búvármaszkja fekete volt sárga betéttel, a snorkele pedig élénk zöld színű piros véggel. mikor az anyukája szólítgatta, megkérte a legközelebbi embert aki a vízben volt, hogy szóljon neki. én voltam, én érintettem meg a bal felkarját és a part felé mutattam. kedvesen megköszönte. megemlítette a lábam barnulási színkülönbségeit, mesélte, hogyan csalta el édesanyját erre az utazásra és hogy a költőpénzt is ő állta. világoskék szegélyű, csíkos fürdőruhában volt és egy sötét pólót is viselt, ha már megszáradt és fázott.
    az APOSTOLOS apartman alsó szintjének egyik kétágyas stúdiójában szálltak meg, közvetlen rálátással a BABIS apartman bejáratára. mi ez utóbbiban szálltunk meg. engem RAFInak becéztek és gyakran videóztam a hajót, a táncoló embereket.
    hihetetlen hibának érzem, hogy nem ismerkedtem meg vele jobban, valószínűleg el is utasította volna a közeledésem, de egyszerűen meg kell találnom őt. azt sem tudod hol lakik Magyarországon, de annyit sejtek, hogy az APOLLON TRAVELlel utaztak. náluk is érdeklődni fogok, mindenre képes vagyok, hogy megtaláljam ŐT! én barom, legalább egy e-mail címet kérhettem volna. egyszerűen nem tudom miért nem voltam rá képes, nem félek a gyönyörű nőktől. de ez esetben kampec voltam. finoman szólva elvarázsolt, keményebben pedig teljesen megbabonázott .
    újra kérlek titeket, aki tud róla valamit, esetleg ismeri, az segítsen. az utolsó éjszakán aludni sem bírtam. ők is szept 29-től voltak kint október 7-ig. keresni fogom az utazási irodákban, fórumokon, hátha magára ismer! kérem Istent, a sorsot, titeket, hogy segítsetek!
    elérhetőségeim: raffunk@vipmail.hu
    szilassy1@t-online.hu
    messenger: szilassy_rafael@hotmail.com

ui: sajnos fótó nem készült róla, de a videoanyagban biztosan van róla jó kép, melyet utólag fel fogok tölteni a kepfeltoltes.hu-ra és ide belinkelem.
    kérlek titeket újra, ne legyetek restek segíteni. öröké hálás lennék.
    köszönet és hála!!!

üdv: Rafael

15 bejegyzés megtekintése - 106-120 / 134

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.