Sarti 2018

Kezdőlap Fórumok Sarti fórum Sarti 2018

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 102 hozzászólás, 27 résztvevő. Utolsó frissítés:  lulaki 1 hónap telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 103
  • Szerző
    Bejegyzés

Thomas
    Felhasználó

@feketemacika Köszönjük a megnyugtató infót!
    Sokan aggódnak a görög “helyzet” miatt is, meg most még a Macedonia hírek miatt is.
    Kellenek a friss infók, mert akik aggódnak, azoknak megnyugtatóak a pozitív visszajelzések.

Németh Péter

Sziasztok mi is szeptemberben megyünk , esetleg valaki tudja a pálya díjakat?

lulaki
    Adminisztrátor

Szia Péter! A ma megjelent élménybeszámolóban pont írtak autópálya árakat!!! :)
    https://sarti-info.hu/gorogorszagi-beszamolok/vakacionk-sartin-2015-06-06-13.php
    Először mentek?

P@blo

2003-ban voltunk először

lulaki
    Adminisztrátor

Mi is akkor voltunk először, júniusban. Akkor két hétig, a ma már nem létező Re-tour utazási irodával. De szép is volt… Nektek melyik apartman volt az első? Nem te dícsérted anno a Holiday apartmant, ami mostmár Sarti Blue néven fut? És neked van az a tündéri kislányod is, ha jól emlékszem Kalamitsi előtt vagytok lefotózva! :)

lulaki
    Adminisztrátor

Sőt! Visszanéztem a képeket és emlékszem, a régi fórumon megtárgyaltuk, hogy 2005-2006 körül is egy időben voltunk kint, mert tis is kint voltatok, amikor az a nagy szélvihar volt a homokkal! :)

Mónika

Sziasztok! Mi először megyünk Sartira, júli 10-én indulunk. Már nagyon várom! Csak az miatt aggódok hogy a kisfiam személyije elkészüljön addigra mert úgytudom ideiglenes személyiigazolványt nem fogadnak el…

lulaki
    Adminisztrátor

Szia Mónika! Sajnos jól tudod! :( Mikor adtátok be az igénylést? Mert úgy emlékszem, 30 napon BELÜL elkészítik az új személyit! Július 10 még messze van, addig biztos meglesz! ;)

Mónika

24-én adtam be….eddig még semmi…

Mónika

És 20 napot mondtak

lulaki
    Adminisztrátor

Hát, ez elég pengeél… :( Sztem próbálj meg betelefonálni, kérdezd meg, meg lehet-e gyorsítani! Legrosszabb esetben állíttass ki egy “soron kívüli útlevelet”! Ez 7500 Ft, de legalább nem úszik el a nyaralásotok, mert 7 napon belül kiállítják! Én mindenképp érdeklődnék, hogy mikorra várható, hogy a személyi elkészül, mert a soron kívüli útlevél ahhoz drága, hogy feleslegesen kérd. Viszont az még pont belefér! :)

Laci

Szia. Szeretnék csatlakozni az oldalhoz. Tag lenni. Segítséged elöre is köszönöm.
    Laci

lulaki
    Adminisztrátor

Szia Laci! Tagnak lenni annyit jelent, hogy regisztrálsz itt, az oldalon. :)
    https://sarti-info.hu/regisztracio/

lulaki
    Adminisztrátor

Várjuk regisztrációd!:)

Ammócska
    Felhasználó

Sziasztok!
    Mi idén kihagyjuk sajnos, elment a nyaralásra szánt pénz másra. Viszont a jövő nyárit, már most tervezem :) A egész családomat szeretném elvinni, anyut, aput, hugit, öcsit, öcsi élettársát és az 1 éves fiukat. De mivel senkinek nincs pénze erre, én próbálom meg összegyűjteni az egész család számára a rávalót :) 1 fő szállására már meg van a pénz :) Már csak 4 emberét kell összespórolni + a benzin és költőpénzt. Nagyon várom már. Egyszerűen muszáj nekik is látniuk ezt a csodát! Mindenkinek nagyon kellemes pihenést kívánok a kis boldogságfaluban :)

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 103

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.