Sarti 2018

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 102 hozzászólás, 27 résztvevő. Utolsó frissítés:  lulaki 5 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 103
  • Szerző
    Bejegyzés

lulaki
    Adminisztrátor

Szia Ammócska! :) Kedves tőled, hogy így törődsz velük, a családom egyik felét már mi is elvittük Szártira, mert mi is azon a véleményen voltam, mint te; hogy ezt nekik is látniuk kell. Csak azt sajnálom nagyon, hogy a nagyszüleim nem láthatják azt a csodát, mert ők idősek, nehezen mozognak. Pedig gyermekkorom egyik szép emléke, amikor velük nyaraltam Balatonon. El sem tudom képzelni, milyen jó lenne velük Szártin. De nagypapám sajnos biztosan nem tudna eljönni, így erre már nem lesz lehetőség. :(

Nektek viszont remélem, mindenki hiánytalanul benne lesz a buliban és nagyon jól sikerül majd a “csoportos kiruccanás”! Én a helyedben bevonnék mégegy családtagot, aki kapható az ilyesmire, hogy segítsen a gyűjtésben, mert azért ez elég sok pénz ahhoz, hogy egyedül gyűjtsd össze! Én mindenesetre szurkolok neked és nagyon szép tőled, hogy te akarod fizetni mindenkinek az utazását! :)

Jani

Sziasztok. Keresnék egy kedves embert aki le fordítana nekem egy privát levelet, Magyarról- Görögre. Fontos lenne. :( Szerelem a tét. :)

Jani

jani33@mailbox.hu
    Ide írj ha létezel….
    Köszönöm.

P@blo
    Felhasználó

Thomas, az még 2003-ban volt :)

Thomas
    Adminisztrátor

@P@blo mire gondolsz, mi volt 2003-ban? :)

P@blo
    Felhasználó

Még tavaly kérdezte egy Thomas nick nevű személy, hogy mikor voltunk először Szártin, arra válaszoltam, hogy még 2003-ban.

mihic
    Felhasználó

Sziasztok
    Mi idén megyünk először.

lulaki
    Adminisztrátor

Szia Mihic! :)
    El sem hiszed, mennyire irigyellek! Nekem nagyon jó volt először kint. :) Paralia és Zakynthos hogy tetszett? (Viszonyításképp…)

mihic
    Felhasználó

Szia Lulaki, bocs csak most vettem észre hogy kérdeztél, még szoknom kell az oldalt. Nekem az első Görögországi nyaralásom Paralia-Katerinin volt és ez is marad az örök kedvenc. Idén megyünk Sartira, de közvetlen utána még egy kis Paralia lesz. Nem gondolom hogy elhiszed de az az igazság, amikor hazaértünk Zantéról( ott így hívják Zakynthoszt) összenéztünk a nejemmel és azt mondtuk Paralia jobb. Pedig minden jó volt Laganason a Timosban szálltunk meg, ott a tenger olyan hogy simán besétálsz és semmit sem hideg, megnéztünk mindent. De Paralia az Paralia. Hát azt várom Sartitól hogy ezt a nézetemet változtassa meg.

lulaki
    Adminisztrátor

A leírtak alapján nagyon kíváncsivá tettél! Létrehoztam egy új topikot, hogy összehasonlítsuk a két üdülőhelyet. Megtennéd, hogy leírod, melyik miben más, miben jobb, vagy rosszabb egyik a másiknál? Itt a topik: https://sarti-info.hu/forums/topic/zakynthos-vagy-paralia

Én Zantén és Szártin is a kevésbé nyüzsis helyeket szeretem, elméletileg Paralia nem ilyen. Mások elmondása alapján (én még nem voltam Paralián) az a hely nyüzsis, pörgős, bulizós. De én úgy tudtam, Laganas sem kevésbé. Ha a Hajóroncs öbölre gondolsz, az sem ütötte Paraliát? Nagyon kíváncsi vagyok a véleményedre, különösen az érdekel ezek után, hogy Sarti hogy fog nektek tetszeni! Szártin szerintem a környezet visz mindent. Nem tudom, a “pörgéssel” mennyire lesztek elégedettek – vagy nem ez varázsolt el Paralián? :)

Kriszta
    Felhasználó

Sziasztok!

Nagyom le van ülve a fórum.. :)
    Volt valaki a Katerina apartmanba? Tudnátok infót mondani?
    Ibuszról mi a vélemény?
    Motorozáshoz elég a jogsi? Vagy van valami eu-s jogsi ami kell? :)

lulaki
    Adminisztrátor

Szia drága! Húúúdddenagyon rég láttunk!! :)
    Sajnos egyik kérdésedre sem tudom a választ. :(
    2003-ban robogóztunk, akkor nem kellett semmi spéci a robogóbérléshez. A Katerinának jó kis tengerre néző szobái vannak (ha a kékbe mész)! Sajnos nem voltunk még benne. Az IBUSZ-ról nem olvastam semmi maradandó negatív véleményt.

A Katerináról majd kérünk szépen képeket, és részletes véleményt, mert engem is érdekel az az apartman. Szívesen megszállnék ott – ráadásul mindig keverem egy másik kék-fehér épülettel, ami szintén ugyanazon a szakaszon van, de közvetlenül a parkoló mellett.
    Ezt láttad már? Beszámoló a piros Katerináról

Ares hogy van? :))

Kriszta
    Felhasználó

Igen, igen eltűntem. :) Nem fájdítottam a szívem. De idén végre megyünk.
    A “piros” Katerinába megyünk, köszi a linket így kicsit nyugodtabb vagyok. Kb tudom, hogy hol van, de rég volt 2009 :)
    Aris jól van :) Furcsa lesz 7 év után látni..már jó öreg :D

Sajnálom, hogy ilyen lapos a fórum.. régen már megismerték egymást az emberek indulás előtt.. :) tök jó volt

lulaki
    Adminisztrátor

Hogyhogy idén jutottatok arra a döntésre, hogy megint mentek? 2009?! Az majdnem tíz éve volt! Meg se fogod ismerni Szártit! (Lehet, hogy Arist sem?! :P) Kíváncsi leszek, mit szólsz az új Szártihoz. Minden nagyon szép lett, de régen is olyan jó volt, nagyon sok emlék fűződik a régi Szártihoz. Hát igen, a régi szép idők… Épp a napokban olvastam vissza a mesét a fórumon. Mennyit röhögtem… :D Meg az is beugrott, amikor a szmájlik közül, a gyroszos szmájlit @adamas “kaktuszt a lapátra reszelő” szmájlinak nézte. Meg a balkán wc-kről írt elemzéseink se voltak semmik. :D

kalamata
    Felhasználó

Mi is megyünk Július 15. – én :)

15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 103

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.