Sarti 2018

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 102 hozzászólás, 27 résztvevő. Utolsó frissítés:  lulaki 5 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 46-60 / 103
  • Szerző
    Bejegyzés

lulaki
    Adminisztrátor

Húú, az már csak 10 nap! :) Tetszik a neved! Meg foglak enni, mint olívaolajat! A helyet, amiről a neved kaptad még nem ismerem sajnos… :))

Ildi
    Felhasználó

Sziasztok!

Már 3-szor jártam Sarti-n és idén úgy döntöttünk, hogy máshol is körülnéznénk. Tudtok-e olyan helyet ajánlani, ami hasonló, mint Sarti :) Tudom, még egy ilyen nincs :), de azért valami hasonló talán.

Köszönöm.

Thomas
    Adminisztrátor

Szia Ildi! Miben legyen hasonló: kis falú legyen, csendes, vagy homokos tengerpart, legyen a környék hasonló stb?

lulaki
    Adminisztrátor

Igen, ez így elég tág. Szia Ildi! :)
    Vrasna állítólag hasonlít Szártihoz. Vannak, akik Pargára is ezt mondják, de Parga nagyon nyüzsis. Sajnos én nem voltam még egyiken sem. Ha a kék zászlós partokat keresed, lehet, hogy az egy jó keresési módszer! :)

Ildi
    Felhasználó

Hát mindenben legyen hasonló :) Legyen homokos lassan mélyülő tengerpartja. Ami Sarti-n van az a nyüzsi épp elég is lenne. Az egybefüggő partja mellett vannak kis öblök, ahol fürdeni lehet. És azért legyen valami minimális látnivaló is. Mint pl. Sartin a kikötő és a régi tempolomrom. Ilyesmire gondoltam.

lulaki
    Adminisztrátor

Nei Pori. Erre pár éve sokan rákattantak. A Szártisok között megoszlik a vélemény róla. Eddig nagyjából fele-fele arányban gondolják úgy, hogy olyan, mint Sarti. Itt is a nyüzsi volt többeknek a problémája, hogy sokkal felkapottabb hely, mint Sarti. Érdekes, hogy aki másik helyen is járt, soha nem tud egyértelmű választ adni a kérdésre, hogy pl. Nei Pori, vagy Sarti? De ez nem is baj, jól van ez így szerintem. Minden hely más, másért jó, és mindenkinek magának kell megtalálnia a saját örömét az adott üdülőhelyen, legyen az Sarti, vagy bármi más. Szerintem nézz utána ezeknek a helyeknek, amiket írtam, hátha megtetszik valamelyik! Van egy pár beszámoló is az oldalon! Sarti környékén egyébként jártál már? Pl.: Toroni, Sykia, stb. :)

lulaki
    Adminisztrátor

Ildi! Ne tűnj el!!! :(

Kriszta
    Felhasználó

Sziasztok!

Sok-sok kérdésem van.. Hátha valaki itt van, és válaszol. :)
    Ibusz..
    1. Hűtőtáskát nem lehet a buszra vinni. – Nekem nem az a nagy “dobozos, fülhajtogatós” hűtőtáskám van, hanem egy kicsi “vászon” táska. Tapasztalat?
    2. 18 kg/fő a csomag. Én vettem egy nagy bőröndöt, plusz lesz egy sporttáska, fognak kötözködni szerintetek? :)
    3. A legfontosabb.. jön valaki 29-én? :D

Puszi nektek

Ildi
    Felhasználó

Köszönöm a segítséget :)

Ildi
    Felhasználó

Kedves Kriszta!

Egy bőrönd és egy kézitáska, amit a leírások szerint engedélyeznek. Én többel nem próbálkoznék :) A kézitáska helyett szerintem mehet a kis hűtőtáska, ha az elfér a csomagtartón, vagy a szék alatt.
    Mondjuk legegyszerűbb, ha az utazási irodát megkérdezed :)

lulaki
    Adminisztrátor

Mi mindig egy óriás bőröndöt viszünk kettőnknek + két hátizsák + 1 szatyor. (A szatyor tartalma érkezésre már elfogy.) A hátizsákok és a szatyor jön velünk az utastérbe, a lábunk alá, a szatyor meg a fejünk fölé. A szatyorban van a kajánk, amit a buszon szoktunk elfogyasztani, az egyik hátizsákban a folyadék, a másik hátizsákban pedig a buszon szükséges cuccok: pulóverek, esőkabát. A hűteni való szendvicset, stb. mindig a víz mellé helyezzük el, külön becsomagolva zacsiban, így ugyanolyan friss marad, mintha hűtőtáskába lenne. Előfordult, hogy mélyhűtőből kivett vizet vittünk magunkkal a táskában, úgy még hatásosabb a hűtés.
    Sztem nem lesz gond a kis hűtőtáskával. Thomas ezt mondja: “A saját utasteredbe a te kényelmednek ami elfér, bármit odarakhatsz.” Nyilván mértékkel, téglákat, ólomkatonákat azért ne vigyetek! :D Sztem nem sok, amit írtál! :)

lulaki
    Adminisztrátor

Ildi! Nincs mit, majd írd meg kérlek, hogy hogy döntöttél. Kíváncsi vagyok! :)

Kriszta
    Felhasználó

Köszi a válaszokat csajok!
    Úgy sikerült összepakolni, hogy van a nagy bőrönd és egy kis sporttáska. Gőzöm nincs, hogy kilóra mennyi lehet :)
    Illetve lesz a hűtőtáska és nekem egy táska az irattokkal, mint 1-1 kézipoggyász és van egy kis táskába pléd és nyakpárna, ezt is a buszra vinném.
    Remélem nem lesz mérleg a sofőröknél és nem fognak durcizni a csomagok miatt :)
    Ha hazajöttünk jelentkezek :)

lulaki
    Adminisztrátor

Kiköltözöl, drága? Vagy ez két személynek a cucca?
    Jó utat, balhémentes csomagszállítást, delfineket a látótérbe, és nagyon szép nyaralást kívánunk neked! Meg sem fogod ismerni Sartit, úgy megváltozott! Kérlek, gondolj ránk is, amikor fotózol! :)

UI: Árészt üdvözöjük! :D
    (Fogalmunk sincs, hogy ki az!)

Nagy Zoli

Sziasztok!

Én pár napja jöttem haza. Odautazással nem voltak gondok, simán haladtunk, nem voltak fennakadások még a határnál sem. Megérkezéskor, azért a klímás buszból leszállás nem volt gyenge. Hirtelen a több órás klímából a nagy melegbe. :)
    Sartin nyaralásunk ideje alatt az időjárás szuper jó volt.
    Tenger meleg, jó sokat fürödtünk, napoztunk. Sikerült is leégni. Pedig felkészültünk, itt az oldalon is olvastam, hogy vigyázni kell, nehogy leégj…. Vigyáztunk, mégis sikerült. Nagyon komolyan kell venni a dél körül ne legyünk a napon, talán az volt a gond. De mindegy is, ha nem történt volna meg, akkor most mit írtam volna. :)
    Szóval a most nyaralóknak jó tanács, dél körül szieszta és nem a napon.

15 bejegyzés megtekintése - 46-60 / 103

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.