Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 92 hozzászólás, 22 résztvevő. Utolsó frissítés:  ahbzglm 2017/08/09 at 12:16.

15 bejegyzés megtekintése - 76-90 / 93
  • Szerző
    Bejegyzés

mihic
    Felhasználó

Szia Ancsika77
    köszönöm a választ

Thomas
    Adminisztrátor

Úgy látom van, aki már tudja mikor megy nyaralni. :) Ki, mikor megy?

ancsika77
    Felhasználó

Halihó :)
    Már januárban foglaltunk :) A dátum szeptember 16-23-ig.
    Még 148 nap van indulásig :) Első alkalommal megyünk e csodálatos helyre és máris be vagyunk sózva. Egyéni utazás lesz, de az apartmant az IBUSZ-on keresztül foglaltuk le.
    Szállásunk Sarti Sarti Beach részén lesz, az Anesti apartmanban. Földszinti tengerre néző szobánk lesz :)
    Anita

Gondanega
    Felhasználó

Anita!
    A dátum alapján együtt fogunk nyaralni :D
    Anesti apartman emelet ;)

Írtam e-mailt is Neked!

lulaki
    Adminisztrátor

ancsika77! Nagyon jó lesz, majd meglátjátok! Csak győzzétek kivárni! :)

Emőke1
    Felhasználó

Július 7-17 Katerina apartman :)

lulaki
    Adminisztrátor

Emőke! Melyik Katerinában lesztek?

ancsika77
    Felhasználó

Kedves lulaki :)
    Már most tudom hogy szerelem lesz első látásra.
    Alig várom már, hogy ne csak videókban és képeken lássam Sartit, hanem saját szememmel és érezzem a talpam alatt a forró homokot, bőrömön a tenger hullámait :)
    Kis családunkkal megyünk, a kétéves kisfiunk is biztosan imádni fogja, mert nagy vízimádó, mint én :)
    A beach éppen megfelelő lesz neki. Kedvenc időtöltése itthon is a homokozás…na Sartin lesz miből lapátolgatni :D

lulaki
    Adminisztrátor

Ez egészen biztos, hogy így lesz! Nekem a határon túl minden egy nagy óriási nagy homokozó, ahol nincsen se óra, se munkaidő, csak játék és derű, mégis Srati a legszebb homokozó a világon! :) A kisfiatok nagyon jól fogja érezni magát Sarti Beachen, lesznek picike halak is a lábatok körül a sekély, homokos vízben, ezért kis gyerekeknél gyakran látunk hálókat, amivel próbálják kifogni a pici halacskákat. Olyan fáradt lesz a gyerkőc, hogy nap végére úgy fog aludni, mint a bunda!! XD Csak vigyázzatok nagyon a napon! Szerezzetek be napernyőt, ha tehetitek! Pár euró, de annál nagyobb biztonságot nyújt! (Többször is leégtem odakint, különben nem mondanám!)

ancsika77
    Felhasználó

Előrelátóak vagyunk, már szerepel a listán a napernyő, viszünk magunkkal. Mivel saját autóval megyünk nem gond a szállítása :D
    Plusz beülős úszógumi és akkor együtt jöhet velünk kicsit beljebb is :)
    Családi vonás a gyorsan barnuló bőr, nem nagyon égünk le, Dani már most elvegyülhetne a görög gyerekek között :) És még alig volt napsütés, csak folyton kint lenne a szabadban :D De a magas faktorú naptej be lesz pakolva :)

lulaki
    Adminisztrátor

Akkor jól felkészültetek már most, gondolatban is! :) De jó lesz neki, tengerben fürödhet, és olyan sütiket ehet, hogy hajjajjajj! Hűűű, amikor először pillantottuk meg a falut még a szerpentinről, de gyönyörű élmény volt! De jó lesz nektek!!!!! Vásárolni csak akkor vásároljatok, ha már feltérképeztétek, hol olcsóbb, mert sok az eltérés! Ja és az Aigaio Fast Foodba mindenképp menjetek el, isssteni a gyros náluk! …ésés a nutellás-banános palacsinta is kihagyhatatlan!

Mentek majd másfelé is, vagy helyben maradtok?

ancsika77
    Felhasználó

Dehogy maradunk egy helyben :P Végig akarjuk járni a környéket, felfedezni a kis öblöket, Neos Marmarast, Toronit… A szebbnél szebb helyeket :D
    Szerencsére autót nem kell bérelni, bárhová mehetünk bármikor. Tudom, hogy kevés lesz mindent látni egy hét alatt, de hát így legalább megyünk jövőre is :P
    Azért rengeteg pancsi is benne van a tervben, Daninak szerintem inkább ez jön be mint a csavargások, de szeret utazni és majd ahol megállunk mindenhol pancsolhat meg homokozhat majd :D

lulaki
    Adminisztrátor

Jól hangzik! :) Vourvourou partjánál (ahol mi még sajnos nem voltunk), vannak nagyon sekély, homokos partok, ahol jókat totyorászhatnak a kicsik. Dani is biztos élvezné. :)
    De igazad van, ilyen pici gyerkőccel helyben is tökéletes, hadd élvezze a homokot és a simogató napocskát! Dejó neki, hogy már ilyen kicsi korában tengerpartra viszik a szülei! :)

Emőke1
    Felhasználó

Szia, az Ibuszosban, a kék mögött, Artohoránál.

Vicos
    Felhasználó

Sziasztok! Van köztettek olyan, aki repülővel megy?

15 bejegyzés megtekintése - 76-90 / 93

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.