Sarti 2018

Kezdőlap Fórumok Sarti fórum Sarti 2018

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 102 hozzászólás, 27 résztvevő. Utolsó frissítés:  lulaki 1 hónap, 3 hete telt el.

13 bejegyzés megtekintése - 91-103 / 103
  • Szerző
    Bejegyzés

Anett13
    Felhasználó

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, ahogy látom/olvasom vannak itt olyanok, akiknek sok tapasztalata van Sarti-val kapcsolatban. Az a helyzet, hogy július végén megyünk oda nyaralni, még nem jártam ott, illetve Görögországban is kb. 8 éve voltam utoljára, így nincsenek friss tapasztalataim. Egy barátnőmet szeretném elcsábítani az utazásra, de az a helyzet, hogy glutén és laktóz érzékeny, és nem tudom mennyire fofja tudni megoldani ott az étekezést. Igazából ezen az egy dolgon múlik, hogy eljön-e velünk, tehát reménykedem, hogy pozitív válaszokat fogok kapni. :)

lulaki
    Adminisztrátor

Szia Anett! :)
    Egyetértek @boganka hozzászólásával! Kint kenik-vágják az angolt, ezért ha kérdeztek, megkapjátok a megfelelő választ! Ha gond az angol, egyes éttermekben vannak magyar felszolgálók: pl. a legkedvencebb Aigaio Fast Food -ban is évek óta magyar felszolgáló dolgozik, de a tulaj is tud már magyarul! :)

Amúgy meg az okostelefon már úgyis ott van a kezetekben, a nyelv ma már igazán nem lehet probléma! :) Ha vásárolni mentek, az élelmiszer csomagolásokon vannak egységes EU-s szimbólumok, amik jelölik a laktóz és a gluténmentes élelmiszert. De akinek ilyen problémája van, ő már valószínűleg ismeri is ezeket a jelöléseket! Gondolom, Görögországban is vannak ilyen jelzésű élelmiszerek!

Javaslom, hogy mentsétek le a barátnőd telefonjára a “gluténmentes” és a “laktózmentes” szót angolul, görögül, ill. ezek EU-s szimbólumait! Végső esetben ezt meg tudjátok mutatni a boltban, ha nyelvi probléma adódna, amit 99%-ban kétlek!! Ja és még valami! Kint vannak magyarul beszélő idegenvezetők (Sithon Travel), orvos, gyógyszertár. Ha minden kötél szakad, tőlük is tudtok segíteséget kérni! Szerintem ne aggódjatok! A barátnődnek innen üzenem, hogy ne hezitáljon, öltözzön! Nincs mit gondolkodni ezen! Nagyon jól fogjátok magatokat érezni, biztos vagyok benne! :)

Várjuk a visszajelzéseteket! :)

ahbzglm
    Felhasználó

Üdv Mindenki!

Tud valaki esetleg friss infókkal (árakkal) szolgálni? Főként az érdekelne, hogy mennyibe kerül idén egy 50ccm-s robogó egy napra?

Köszönet előre is!

gabimiri
    Felhasználó

Én még itt új vagyok valahogy még nem találtam fel magam,láttam képeket Sarti 2017 Andi képei es nagyon tetszik az apartman vagyis az erlkely hogy tudnák hozzájutni az apartman nevéhez?

lulaki
    Adminisztrátor

Szia gabimiri! :)
    Be tudod rakni a linkjét? Úgy könnyebb… :)

Boganka
    Felhasználó

Pár hete raktam fel az üzenőfalra két képet, aztán eltűnt. Vajh mi történhetett?

lenkici
    Felhasználó

Szia,Gabimiri
    Nincs túl sok tapasztalatom,de szerintem a Haus Katerina ap. gondolsz(a kék).Bocsi,ha tévedek…

lulaki
    Adminisztrátor

Szia Boganka! A technika ördöge közbeszólt! A képek megvannak, visszakerültek méltó helyükre! Nagyon szép képek, köszönjük a feltöltést! :)

lulaki
    Adminisztrátor

Ezt hogy sikerült kiderítened? :D

lenkici
    Felhasználó

Hi-hi….úgy,hogy nagyon sok képet nézegettem az elmúlt pár hétben,emlékeztem Andi képeire(na meg a szép erkélyre,láttam videókat a youtube-on is,ahol látszik,hogy közel van a Triphon ap.-hoz),aztán egy kicsit böngésztem a szállások menüben is.Rá lehet ismerni.

mirigabi
    Felhasználó

https://sarti-info.hu/sarti/sarti-2007-ben-andi-kepgaleriaja.php
    Erre ay Apartmanra gondoltam tudja valaki melYik apartman ez?

Mirigabi
    Felhasználó

Először megyünk Gürügországba nyaralni, repülövel szeretnénk menni,szóval minden info jól jön a repülő 1930 száll le Szalonikibe .hogy juthatunk el legegyszerűbben Sartiba ,van olyankor még járat vagy ott aludjunk ?

lulaki
    Adminisztrátor

Kedves Gabi! Íme a válasz: Sarti repülővel

13 bejegyzés megtekintése - 91-103 / 103

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.