Sarti időjárás

Kezdőlap Fórumok Sarti fórum Sarti időjárás

Címkézve: , , , ,

Ennek a témakörnek tartalma 158 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  lonoka 3 éve, 3 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 159
  • Szerző
    Bejegyzés

littlehope

Ebben a témában szeretnénk tapasztalatot cserélni, ki mikor volt Sartin, és milyen volt az idő?

verus

Mi tavaly augusztusban voltunk, Azt gondoltuk szárazság és negyven fok lesz minimum. Ehelyett fülledt, párás idő, minden este felhőszakadással, dörgéssel villámlással. Az utolsó ott töltött napjainkon annyi eső esett, hogy a homokos partot teljesen ellepte a víz. csak bokáig vízbe gázolva lehetett a part mentén sétálni.
    Egyébként, ha hullámzik nagyon a tenger legyetek óvatosak a fürdéssel, mert nagyon nagy a tenger szívóereje ilyenkor. Nálunk majdnem nagy baj történt.

littlehope

Mi most voltunk május közepén egy hetet. A hét elején ragyogó napsütés volt, aztán 2 napra elromlott az idő. Volt dörgés, villámlás, nagy hullámok, de búcsuzóul utolsó 2 napra előbújt megint a nap. Én bevallom meglepődtem, mert Sartin eső?! De akkor ezek szerint létezik..! Pedig amikor beborult, és vártuk, hogy essen, hogy bemehessünk fürdeni, nem esett, csak csöpörgött. Pedig olyan fekete felhők jöttek, hogy azt hittük,itt a világvége, de nem. És a hullámokról meg annyit, hogy igen, hatalmasakat lök az emberen, azért tud fájni az ember háta, ha nem figyel oda!

verus

Nem a hátbavágás veszélyes, az csak kellemetlen. Én a tenger szívó hatásáról írtam, amikor nagy a hullámzás. A lányom majdnem belefulladt és engem sem sok választott el tőle. Léptem volna kifelé, de a víz vissza szívott a mély felé . Ez a hatás az alsóbb vízrétegekben van , ott áramlik vissza a mederbe a víz. Úgy tudtunk mindketten kijönni, hogy a keresztfiam arra úszott gumimatraccal, és abban megkapaszkodtunk.
    Legyetek óvatosabbak, mint mi. Tanuljatok a mi majjdnem tragikussá vált esetünkből!!!!

littlehope

Értettem amit írtál, én csak hozzá tettem, hogy a hátbavágós sem kellemes! De ha tudtam volna, hogy ilyen komoly okból írtad, nem erőltetem ezt a hátbavágós-hullámozóst.. Azért örülök, hgy nem lett komoly baj!! És mki nevében köszi, hogy figyelmeztettél erre, mert nem tapasztaltam még ilyesmit, de eztán mképp figyelek majd!

verus

Azt nem tudjátok milyen időt mondanak két hét múlva Sarti környékére?
    Most tud valaki friss infot az időjárásról? Most is esik minden nap, mint tavaly?

littlehope

Verus! Bár én nem igazán értek egyet vele, de jobboldalon van a kis időjárásjelentés. Ha pedig ráklikkelsz a wetter.com-ra, akkor 3 napra előre meg tudod nézni az időjárást Sithoniában! :)

Kristóf

Verus azért érdekel annyira a két hét mulvai időjárás mert akkor mész oda? csak azért mert mi akkor megyünk:)))

verus

Azért. Mi júli 11-én indulunk a Re-Tourral és ti?

Kristóf

Mi a Sithonnal megyünk a feleségemmel. Ugyanazona héten mint te.

verus

Melyik apartmanban fogtok lakni? Mi az Asaleában.
    A Sithonnal?! Azt olvastam a névjegyükön, hogy van pesti telefonszámuk, de irodáról nem tudtam. Ketten mentek? Mi tizen. Három család. Én , a férjemmel és a gyerekekkel, 14,és 18 évesek.A hugom aférjével és agyerekeivel és a barátnőm a kislányával.

littlehope

Az a furi, hogy a Sithonnak én sem tudok budapesti irodájáról, de a weblapjukon az egyik emailcím budapesti elérhetőségként szerepel. Nem igazán értem..

Verus

Na most már itt is ittvagyok . Csupa Verus az egész oldal. Írjon má valaki!!! Legfőképpen olyan, aki tudja milyen idő várható Sartin a jövő héten!?

Ica

szia Verus! Csomagolsz már nagy erőkkel?:)

littlehope

Nem hiszem, hogy csomagol, mert elsőként engem kell elcsomagolnia, meg Tomit :))

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 159

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.