Sarti időjárás

Kezdőlap Fórumok Sarti fórum Sarti időjárás

Címkézve: , , , ,

Ennek a témakörnek tartalma 158 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  lonoka 3 éve, 2 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 136-150 / 159
  • Szerző
    Bejegyzés

Bubibi

Hali! Valaki megtudná mondani milyen idő lesz hétvégétől Sartiba?

jade87

bubibi tuti jó idő lesz nem kell agódni már előző héten is kánikula volt ugy hogy jó nyaralást

@tb

Ja, nagy az esély, hpgy jó idő lesz. Most egy kicsit felhős (most van ott az a front ami itt volt a hét végén) és esős lehet, de holnap/holnaputántól ismét zavartalan napos idő lesz. A hét végén megint odaérhet egy front ami átmeneti enyhülést okozhat, de szerintem nem lesz vészes.

@littlehope

És tb köztudottan a kedvenc időjárásjelentőnk ám! :)

@Hajni

@littlehope

Hajni, ez tökszupi, köszönjük!!!!!!!!!!!!!! :)

@Hajni

Igazán nincs mit! Szívesen! Jöv héten pénteken indulunk és már sartis oldalakon kívül szinte nem is nézek mást a neten! :)

@littlehope

Hát igen.. a vonzerő az vonzerő.. már dumáltunk a fentiekkel napocska-ügyben, jó időt ígértek nektek! Remélem is!

@Vladó*

Szia TB!
    Mit jósolsz aug 11-ig?Szkeptikus vagyok. Okkal?

@tb

Szia Vladó! :)
    Nem szoktam jósolni, hanem csak következtetni az adatokból, de max. 1-2 hétre előre. Úgyhogy majd térjünk vissza 2 hét múlva.

@Vladó*

Szia TB! A 2 hét lassan elmúllik tudsz valami újjat? Levegô , víz, sôr , hány fokossak Sartin?

@tb

Szia Vladó! Sok mindenről nem tudok beszámolni. Egy hétig még biztos ilyen idő lesz mint itt most – zavartalan hőguta és a víz min. 26 fokos. Szerintem utána is, de biztosat még nem tudok.

@Moszatka

Sziasztok!
    Kitűnő időjáráselőrejelző oldal Sartira: http://www.weather.com

lonoka

Szervusztok!
    Szeptember második felében milyen időjárásra lehet számítani Sartin?
    üdv

feri

Sarti felett jelenleg esik (vihar van).
    Észak-Afrika – Olaszország (csizma alja) – Görögország egésze felett hatalmas felhőképződés van, mely észak kelet felé halad.

Sarti felett is esik már. A front nagyon gyorsan halad, valószínüleg holnapra már tovahalad.
    Bár valószínüleg még holnap is kisebb felhőátvonulás várható, esetleg kisebb zápor is.
    A jó hír, hogy ez egy meleg front, kiesi magát és újból szép idő lesz.

Várhatóan már holnap kisüt a nap és újra szép nyárias idő várható a jövőhétre.

15 bejegyzés megtekintése - 136-150 / 159

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.