Sarti időjárás

Címkézve: , , , ,

Ennek a témakörnek tartalma 158 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  lonoka 3 éve, 5 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 159
  • Szerző
    Bejegyzés

Verus

Áááá! Dehogy előbb még hátravan egy Mydros buli!!! Ez holnap van. Nameg kőne még egy kis Euró!!! De ez a férjemnek lett kiosztva úgyhogy… Majd vasárnap, akkor úgy , mint a mérgezett egér!!!

Verus

Ja szegény tirólatok meg it megfeledkeztem , figyelmeztessetek még, nehogy lemeredjatok!!!

Ica

hosszú lenne még hétfőig a bőröndben!

Verus

Jaaaaj ne !!!Hűvösödik az idő! Na szegény menta fog fázni rendesen. Főleg a hegyekben . Benn a légkondi, kinn a hűvös!! Jólesz, ha jól a nyakáig húzza azt a takarót!
    Azt mondják keddre már jobb lesz. Merhogy görögben is hűvös lesz most.

littlehope

Háát, eddig elég tré volt a nyár, dögmeleg, aztán marhahideg.. jólenne má, ha megállapodna végre az a sok felhő, hogy merre mennek! Én megértem, hogy ők is Görögországba akarnak menni, nade nem lehet mindig minden fenékig tejföl!

Verus

Ne tudd meg ! Tavaly minden nap esett Sartiban, az alatt a két hét alatt, amíg ott voltunk. A dörgés, villámlás sem maradt el.
    Akkor most hogy van ez? Görögország Európa legszárazabb országa!!!??? Milyen az, amelyik nedves?

littlehope

Igen, fura.. Mondjuk én érdekesmód azt olvastam múltkor, hogy Sithonia keleti oldala elég esős.
    ????????!!! Néztem is nagyokat, hogy MIVAAAN??

Verus

Igen , de pl. 2000-ben, meg több mint 40 fokos pokol volt, egy szem eső nélkül. Akkor még nálunk is foglalkozott a tv. a görögországi hőhullámmal. Mi pont kikaptuk.

marci

Lécci-lécci!!!
    Nem tudja Valaki véletlenül, hogy október elején milyen lehet az időjárás Sartin?!
    Ne légy túl őszinte, ha szar!

tb

Szia Marci!
    Kicsit szebben is fogalmazhattál volna , de pl.: tavaly októberben a legjellemzőbb a 25 fok volt, de 11- 16 ig terjedően erősen visszaesett. 13- án 14 fok volt csak viszont 2- án 31 fok és a hó végére 21 fokra esett. A min. fokok átlag 13 körül volt. De 2003- ban 11- én 7 fok volt hajnalban. Ebben az évben a nappali hőmérsékletek is változatosabbak voltak: 30 és 11 fok között minden előfordult. Mondjuk ezek Thessaloniki térségének az adatai, de szerintem nagyrészt Sartira is illik.

tb

Ja és 2003-ban 13-tól 24-ig , 2004-ben meg 11-től 16-ig nem igazán volt napsütés…

littlehope

Sziiiaa tb! :) Hámár aszittem, kiköltöztetek.. Namesééjj, mienvót???!

kismancs

Szia TB!!!!!!!!!!!!!!!!

Újra itthon, aklimatizálódtál már????????
    Várjuk a mesét nyílt fülekkel!!!!!!!!!!!!!
    Ez nem semmi idő járásjelentés!!!!Én is érdeklődök ez év szeptember 22-25 között mi várható….Ez nem vicccccccccc, tényleg érdekel, talán ott lehetünk!!!

tomi

mult héten voltam és esett minden nap.

kismancs

Szióka!!! TB!!!!
    Szerinted milyen idő van ilyenkor Sartiban? Őket is kényezteti ez a szép idő?
    Vajon Sartiban milyen a tél?

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 159

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.