Sarti időjárás

Címkézve: , , , ,

Ennek a témakörnek tartalma 158 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  lonoka 3 éve, 5 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 121-135 / 159
  • Szerző
    Bejegyzés

anita003

Tegnap isteni idő volt kinn Sartin.Barátném már állítólag jó barna(bezzeg én…)De majd 23-án elindulok,és csokiként térek haza(vagy paprikaként)

vtyra

szia anita003. Biztos barna leszel a végére még ha kicsit le is égsz én is csak reménykedni tudok hogy jó barna leszek. Ha meg nem az se baj legalább kicsit pihentem a tengernél nem az a fontos hogy barna legyek csak pihenjek

anita003

Így van….bár én az az igazi fehér bőrrel rendelkezem,ami rendre HÓLYAGOSRA ég!40-es faktorú naptejjel szerelkeztem fel…meg napernyőkkel…ja,és lányaim szintén hófehérkék!Max éjjel fürdünk!De fürdünk!!!!!

anita003

Na ezt jól megaszondtam…máskor el kellene előtte olvasnom.Bevallom szőke is vagyok.

@Fédra

Olyan meleg van már , de jó lenne, ha ilyen is maradna június végéig, szerintetek meleg lesz?

@tb

Úúú, most néztem, hogy az egyik forrás szerint tegnap 37 fok volt Észak-Görögben…

@Vladó*

Cs a a k ? ?

@tb

Vladó! Sajnos csak ennyi, na de max. jól felöltözöl és nem lesz gond… :P

@adamas

Meg vinni kell az útra az alváshoz takarót, és legfeljebb kint azt is magára tekeri. Bár lehet, hogy 37 foknál már nem kell… Mi 2 hete voltunk Sartiban, és ezt tettük. Igaz, mi reggel 7 fokra ébredtünk.

@littlehope

Sziasztok! :) Ma jöttünk haza, amint feléledek, küldök képeket! Az időjárásról: Az első hét többnyire esős volt, de nem unatkoztunk; hegyet másztunk. A második hét kánikula szinte végig. Utolsó nap egy komoly szél-homokviharban is részünk volt, olyan volt mint egy tornádó, csak nem alakult ki a tölcsérje. Pár perccel előtte jöttem ki a vízből.. Volt minden: kígyók, görögteknős, Marita apartman, stb…

@Verus

Szia Little!!! Hcáccsakhogy itthon vagy!!! Figyeltem ám, mikor gyüszöl, még ha nem is írtam! Nagyon örülök neked!! Majd meeeeséééélsz? :*

Dettix

Szia Little! Hol másztatok hegyet? Vannak esetleg túristautak, vagy csak úgy magatoktól közlekedtetek?

@littlehope

Szia Dettix! Másztunk dél felé és észak felé is egyaránt. Turistautak nincsenek, nyitottam egy új topikot “Gyalogtúra – Sarti és környéke” címen, sztem kukk be oda is! :)

Köszi mkinek a köszöntést, énis örülök nektek!! :))

@adamas

Sartiban meleg van most.

@adamas

Találtam egy klassz időjárásjelentés honlapot: http://www.metnet.hu/
    Thesszalonikiben most csak 28 fok van!

15 bejegyzés megtekintése - 121-135 / 159

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.