Sarti szállások

Kezdőlap Fórumok Sarti fórum Sarti szállások

Ennek a témakörnek tartalma 108 hozzászólás, 7 résztvevő. Utolsó frissítés:  lulaki 3 éve telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 109
  • Szerző
    Bejegyzés

littlehope

timi! Mi megyünk, csak májusban! A későbbi időpontról még egyenlőre nem tudok infot..

littlehope

Szia Lora! :) Sztem a görkori nemrossz ötlet, egy hátránya van; a vízben nem tudod használni! De egyébként jó ötlet, a sétányon is hasznát veheted, bár ott főszezonban van, amikor nagyon szlalonozni kell, de a part mellett van egy másik út is, ott is tudod használni, ha nekem lenne, én sztem elvinném. (Max, nem használnám, mert vízfüggő vagyok!)

timi

szia littlehope!
    tök jó nektek hogy már májusban mentek,előbb élvezhetitek Sarti szépségét!
    Remélem megírod majd, milyen volt?

littlehope

Természetesen! :) Csak legyen jó idő. Nem hiszem, hogy nem lesz az, csak az itteni, jelenlegi időjárás nem vmi bíztató… Fúú, és még túlkell élni Bulgáriát. Pfff…

timi

Ennyit igazán megér Sarti nem?

littlehope

Dehonnem, csak a tavaly előtti vihar, amibe egyenesen belementünk, az nagyon félelmetes volt. Én imádom a vihart, odavagyok érte. (Próbáltam is fényképezni a villámokat..) De amikor pár méterre mellettünk csapott le, azért egy kicsit hátradőltem. És nem azért, mert megnyugodtam. Testközelből mégsem szeretem annyira a vihart. Volt jégeső, meg minden… így néztem! Szeretem az effajta izgalmakat.. mesélni. Jelenlenni már nem annyira volt jó. Szal idén lehet, hogy pelenkát is viszek :DD

timi

Én Sartin éltem át egy fantasztikusan szép vihart.Még olyan szépet soha nem láttam!
    Egyszerre volt félelmetes és gyönyörű.

Évi

Akkor volt Sartin a forgószél? Valaki látta 2003-ban,arra lennék kiváncsi mikor volt, mert júliusban voltunk, de abban az időben eső sem volt. Egy másik oldalon láttam a képeket róla, hát nem mondom,gyönyörű is volt meg félelmetes is. Irigylem azokat az embereket akik ezt átélték.

littlehope

timi! Raktam pár képet a Galériába egy viharról.
    Gyönyörű volt, mintha festették volna… Évi, amit te mondassz, sajnos-vagy szerencsére?! nem láttam, viszont itt vannak róla képek: Klikk ide! Ezen az oldalon van panorámakép is Sartiról, az is gyönyörű!

timi

szia littlehope!
    Nagyon szép képek,valami hasonlót láttam én is de vele együtt ömlött az eső is.Utána meg villámgyorsan kisütött a nap.

Évi!
    Én szeptember 8-16. között voltam Sartin.
    Sajnos én nem láttam a forgószelet, de mondták többen, hogy akkor amikor a vihar volt, amiről írtam, volt forgószél is.

Most beszéltem a Re-Tour utazási irodával, szeptember 13-20-ig már nincs szabad hely a Barragudában.

Évi

Köszönöm a képeket és az infót, ma mentem volna az irodába, de behívtak dolgozni talán holnap. Mi is a Barracudába szeretnénk menni, de júli közepén. Jó levelezést,este vissza jövök, talán itt lesztek. Szép napot mindenkinek!!!

timi

Szia Évi!Kár hogy ti sem akkor jöttök,mikor mi?
    Jön valaki szeptember 6-tól?

komi

Józsi!
    Hova valósiak vagytok? Lehet érdekelne minket is.

qwerty

Szia Timi! mi is szeptember 6-tól megyünk! Most megyünk először Görögorszába, de amit hallottam Sartiról eddig, biztos nem fogunk csalódni.
    Csak lenne már végre szeptember! addig csak a képeket nézhetem:(
    Forgószél gyakori?? tök jól néz ki a képeken! Remélem látunk!

littlehope

Szia qwerty megint! Kérdeznék valamit. Ha nem akarsz, nem muszáj válaszolni. Honnan ez a név, qwerty? Mert mindig a Qwerty Computer jut eszembe :)) A Forgószéltől én azé parázok.. de megnézném közelről is, ha nem akar fellökni!

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 109

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.