Sarti szállások

Kezdőlap Fórumok Sarti fórum Sarti szállások

Ennek a témakörnek tartalma 108 hozzászólás, 7 résztvevő. Utolsó frissítés:  lulaki 3 éve telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 109
  • Szerző
    Bejegyzés

timi

Szia qwerty!

Tök jó hogy ti is akkor jöttök mikor mi!
    Én most megyek másodszor, de a páromnak is minden új lesz.
    Alig várom már hogy mehessünk.
    És hidd el, tényleg nem fogsz csalódni.
    Forgószelet nem láttam, vihart egyszer éltem át,fantasztikus volt!

qwerty

Szia littlehope! semmi közöm a qwerty computerhez, nem is nagyon hallottam róluk eddig(vidéken nincsenek üzletik), 1-2éve vettem észre, hogy elvitték a qwerty.hu-t előlem:)

Nekem nagyon tetszik a forgószél, az előleg befizetésekor nem szóltam hogy szeretnék, de remélem lesz:)

Szia timi! Én is már nagyon várom! nem tudom hogyan bírom ki addig!
    Jó lesz az biztos, csak lenne már szeptember!
    A Barragudába mentek? lehet szomszédok leszünk:)

littlehope

Qwerty ok, egyébként mit jelent? :)
    Tavaly előtt amikor mentünk, még magyarországon voltunk, amikor bemondták a rádióba, hogy észak-görögországban földrengés volt. Gondolhatjátok, hogy megijedtem, rettegek az ilyesmitől. Ülsz a buszon, és közlik, hogy ahová mész, ott fű nem terem… Hűű, de költőies voltam! Jól rámijesztettek, de volt is aztán nyoma, mert rengeteg kisebb medúzát sodort ki a hullám a part felé, és körülvettek minket. Nagyon szép látvány volt ez a víz alól nézve! :)

Évi

Tavaly előtt, mikor?. Mi is rengeteg medúzával találkoztunk tavaly elött júniusban. mint már írtam mi 2003.júni.16-tól voltunk ott Sartin 1x akkor a faluba laktunk ott voltak a fehér medúzák, mert Phefkohoriban kék medeúzák élnek (1991) ott voltunk 1x Görögországi nyaraláson. Aztán 2003 júliusában Sarti Beachen már nem találkoztunk medúzákkal, ekkor élveztük a tenger melegét és a jó időt, de sajna a forgó széllről le maradtunk, de talán jobb is. Bár szívesen végig néztem volna,de, talán jobb így!

littlehope

Évi! Tavaly előtt Június 10-24-ig voltunk. Tök fura tudni, hogy ti is épp ott voltatok! :))

józsi

Komi!
    Mi Szeged környékéről megyünk, de van olyan aki például Kecskemétről és ha jól tudom van olyan aki Pestről jön(de ez nem tuti biztos). Ha érdekel a dolog, írj egy mail nekem és én megadom a fő szervező címét.

Gyuri

Sziasztok!

Érdekes módon tavaly előtt mi is pont akkor voltunk. Van aki ismer is! :)

littlehope

Hello Gyuri! Csak neeeem???! ;)

Évi

Szia Littlehope és Gyuri!
    Csak ma vagyok ismét és örömmel olvastam, ti is akkor voltatok mikor mi.Pécsről indultunk és a faluban laktunk a fortuna apartmanban, a Stavrosban,16.án indultunk délután 13 órakor és másnap délelött értünk oda.24-én indultunk vissza aztán júliusban vissza a re-tourral!!! Még 7 napra! Valóban jó tudni ti is ott voltatok talán elis mentünk párszor egymás mellet, ettünk egy étteremben. Családdal voltatok, barátokkal és honnan?

juci

sziasztok!
    mult evben voltunk Sartin,es nagyon beleszerettunk…
    iden kiprobalnank a kozeli campinget,az Armenistist.
    a kerdesem/keresem az lenne,ha valaki kozuletek ismeri,volt mar ott,legyszi irjon,nem igazan tudtuk kivenni az arrendszeruket…
    koszi,es bocsi az ekezetekert,csak lusta vagyok…
    juci

timi

szia qwerty!
    Mi is a Barragudába megyünk!
    Tényleg lehetünk szomszédok!
    Már annyira várom, szinte naponta álmodom hogy ott vagyok.
    Honnan jöttök? A Re-tourral ti is?

littlehope

Évi, akkor mi egy busszal mentünk visszafelé! Mi is Re-Tourral voltunk! És mi is akkor mentünk hazafelé. Ketten voltunk párommal, Gyuriékat ott ismertük meg. A szomszédaink voltak. A mi különös ismertetőjelünk, hogy valószínűleg feketében voltunk, a másik meg hogy a hazafelé-úton nem találták a nevünket az utaslistában. De aztán megvolt, csak mi két hetet voltunk..

delfin

Sziasztok!Mi a férjemmel 6.alkalommal utazunk Sartira az idén.Általában az Apollón buszos útjait választjuk,eddig nagyon bejött.Kedvenc apartmanunk a Stelitsa főként azért,mert közel van a sziklás részhez ahol napozni szoktunk.Imádjuk SARTIT!!!

qwerty

szia timi!
    Én is szinte naponta nézegetek képeket a neten és álmodozok. mikor lesz már szeptember??

Mi is a Re-Toural megyünk, szombathelyen szállunk fel a buszra, Ti honnan jöttök?
    Ebben fórumban már mindenki volt sartin csak én nem :(

littlehope!
    a nevem semmit sem jelent, csak az angol nyelvű billentyűzet első 6betűje, könnyű leírni és nekem tetszik:)
    Medúzákat nem szeretnék, horvátországban egyszer jól megcsípett egy, 3 napig olyan volt a lábam mintha valami fakír lennék és csalánnal meg méhekkel kezelném magam. :(

hogy lehet színes smilekat beszúrni?

timi

qwerty!
    Mi Zalaegerszegről jövünk.Remélem a környékünkön ültök a buszon?
    Milyen kicsi a világ, ugye?
    És ne aggódj, még az én párom sem volt Sartin.
    Most megyek, de holnap megint jövök.
    Nem találkoztam még medúzával.

15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 109

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.