Sarti szállások

Ennek a témakörnek tartalma 108 hozzászólás, 7 résztvevő. Utolsó frissítés:  lulaki 3 éve, 2 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 76-90 / 109
  • Szerző
    Bejegyzés

littlehope

Kedves Mariann! A kellemetlenségeket máris kizártad azzal, hogy Sartit választottad!
    Az időt valóban nem lehet megjósolni, ahogy az előttem szólók már írták, de azért én azt mondom, hogy rossz időtől nem kell tartanotok! Mivel június már majdnem főszezon, ezért olyankor már igénybevehetőek a fakultatív programok! Az igaz, hogy ha kevés a jelentkező, akkor nem indítanak buszt bizonyos kirándulásokra, de ez többnyire azoknál a kirándulási lehetőségeknél szokott elfordulni, amik nem kötődnek a tengerhez. Pl. a Petralonai barlang esetében volt már ilyen :( Érdeklődjetek minnél többen arról is, hátha kizárjuk annak a lehetőségét, hogy a választott úticélra ne lehessen eljutni! Ami még fontos, hogy minden kirándulást egy héten belül egy napra szerveznek, szal előfordulhat, hogy az érkezésed miatt (utazási irodánként változó a turnusváltás) lekésel egy programról. De van rengeteg lehetőség, és ez évről-évre csak bővül! Unatkozni biztosan nem fogtok!
    Sarti nem egy nyüzsis hely, de azért van élet ott is. Főleg este! Mindenesetre akinek a nagy bulik, a zene, stb a fontos egy nyaralásban, az válassza inkább Paraliát! Sartiban a csend, a nyugalom, és a természetes táj a szép! Nem beszélve a fogadtatásról!!

Kellemes pihenést kívánok nektek! :)

littlehope

Kedves Roland! :)
    A kinti szállások felszerelése nagyrészt egyforma, az említett apartmanban még nem voltam, így csak általánosan tudok róla írni. Ahogy Sartin az apartmanok 99 százaléka rendelkezik zuhanyzóval, wc-vel, és balkonnal, valószínűleg az Aristea is. Általában 2-3 ágyas stúdiók, vagy 4-5 ágyas apartmanokkal rendelkeznek az épületek. Egy-két apartmanban (ezen belül is többnyire az emeleti szálláshelyeken) légkondi is kérhető, így van ez az Aristeában is. (Azt nem tudom, hogy az Aristea esetében csak emeleten van-e légkondi…) Hirtelen ennyit tudtam írni, ha van kérdésed, nyugodtan írj, konkrét kérdésre nekünk is könnyebb válaszolni. (remélem)

littlehope

Szia Ildikó! Sajnos a Parisról még nem találtam semmit, de rajta vagyok az ügyön! ;)

Mariann

Kedves Littehope!
    Nagyon köszi a segítséget!
    Az már teljesen biztos hogy Sartira megyünk de sajnos a Michalisba már honapok óta le van foglalva minden hely.
    Az AVRA a SOULA és a THASULA apartmanokba van még hely.
    Ismered ezeket?
    Nem találtam rólluk nagyon csak szűkös leírást.
    Köszi

Ildikó

Szia Littlehope!
    Előre is köszi!

littlehope

Mariann! Az Avrát megtalálod a Szállás-menüben. Ez az apartman full a központban van, az épület alsó szintjében étterem üzemel. Íme az étterem webcíme: Avra apartman
    A Soulát szintén megtalálod a szállás menüben, képet sajnos eddig nem találtam róla :(
    Thasula: szállás menü, képet sajnos erről sem találtam. :(
    A szállás menüt folyamatosan bővítjük, előbb-utóbb minden apartmanról lesz kép, és leírás!

littlehope

Ildikó! A Paris-t felraktam a szállás menübe, képet csak ezt az egyet találtam róla, de ez nekem gyanus, mintha ez nem az lenne..

littlehope

Kedves Mariann! Boldog névnapot kívánok neked!:)

Mariann

Szia Littehope!
    Köszönöm !!!!!!

Ildikó

Szia Littlehope!
    Köszi a segítséget. Most tudtam meg, hogy május közepén utaznak kollégák Sartiba, majd velük ellenőriztetem és jelzek vissza, hogy biztos legyen az infó.
    Üdv !

Ildikó

Littlehope!
    Ez valóban nem a Paris apertman. Az Apollón Travel honlapján megtaláltam a képet és ez a Koralli apartman. De a leírás az lehet, hogy a Páris apartmanra vonatkozik.
    Helló !

Mariann

Szia Littehope!
    Sikerült!
    Jun.10-22 között megyünk Sartira, a Triphone apartmanba. Már izgatottan nagyon várom !
    Mindenképpen beszámolok majd!
    Üdv.
    Mariann

komi

Húúú!
    A Triphone az jó!! Melyik irodával mentek?

Mariann

A Halkidikivel.

Ancsi

Marita apartmanról szeretnék bővebb informácíót, ha valakinek van, írja meg. Köszi.

15 bejegyzés megtekintése - 76-90 / 109

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.