Sarti szállások

Kezdőlap Fórumok Sarti fórum Sarti szállások

Ennek a témakörnek tartalma 108 hozzászólás, 7 résztvevő. Utolsó frissítés:  lulaki 2 éve, 9 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 91-105 / 109
  • Szerző
    Bejegyzés

IBOLYA

Tudtok valamit a 2 éve épült Kosmas apartmanról? Oda megyünk 3-an.

littlehope

Ancsi! A kérdéses apartman közel van a központhoz, így étterem, közért, minden van a közelben. Sarti apartmanjai nagyjából megegyező felszereltségűek; a szobák 2, max.3 személyesek, wc, zuhanyzó és konyhasarokkal, balkonnal-ill. terasszal rendelkeznek. A 4, max. 5 fős apartmanokkal ugyanez a helyzet, de azokban két szoba van. Pár apartmanban van 1-2 plusz szolgáltatás is; légkondi, tv, ilyesmi… A plusz szolgáltatásokról az utazási irodák tudnak bővebb felvilágosítást adni, mivel ez nem minden apartmanházban, és nem minden szobávan igényelhető. Ugyanez a helyzet a kilátással is! Remélem, tudtam segíteni!

littlehope

Szia IBOLYA! :) A Kozmas nagyon jó választás, nagyon szép apartman! A központtól kicsit messzebb Sarti nyugodtabb, csendesebb részén van, de egyáltalán nem vészes, sőt! Mindenképpen ajánlom! :)

@Jeruska Krisztina

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy a tengerben lehet olyan “tengeri cipő” nélkül fürödni? Vagy csak cipővel?
    Az apartmanok mit tartalmaznak? Mit kellene vinnünk még ami szükséges lehet? ami nincs…

@fmeskal

Szia Törpilla! Véleményem szerinte a “tengeri cipő” használata Sarti strandján nem szükséges. A tenger alja kellemesen homokos, állatkáktól nem kell tartani. Ha más strandokat is kipróbálsz (Narancspart, Goa Beach, stb.), akkor kellhet, de ott is csak, ha a “sziklásabb” részeken barangolsz. Narancspart nagyon szép, képeket találsz itt az oldalon is, Mindenképpen próbáljátok ki.
    Hogy mit kell vinnetek? Ez attól függ, mennyire vagytok igényesek! ;-)

@Jeruska Krisztina

fmeskal! Evőeszközök, poharak, tányérok, ilyenekre gondolok:)

lulaki
    Adminisztrátor

Milyen szállást szeretnél? Tengerre nézőt? Esetleg medencést? Sarti üdülőhelyen többnyire egyforma szállások találhatók, ám a kutyabarát, családbarát épületek után érdemes érdeklődni. Pici gyerekkel a lassan mélyülős partszakaszokon ajánlott a fürdőzés, így családoknak az ilyen part melletti szállásokat ajánljuk. Sarti szálláskínálatában 2-5 fős apartmanok, hotelek és kempingek találhatók. Tedd fel kérdésed és igyekszünk válaszolni.

Köszönjük, hogy értékeléseddel segíted a munkánkat!

Cica
    Tag

Nem tudod véletlenül, hogy a “piros” Katherini házban van WiFi?

lulaki
    Adminisztrátor

Sajnos úgy tudom nincs, de ami késik, nem múlik! Már sok helyen ott a WiFi, legrosszabb esetben is szinte minden vendéglátóhelyen tudsz ingyen WiFizni, ehhez csak elkell fogyasztanod valami finomat, ami szerintem nem lesz nehéz! :)))

Sziasztok! Az Apostolos apartmanról van valakinek tapasztalata?

fesz-ti
    Tag

Sziasztok! Én a Makedon apartmanról érdeklődnék. Már nem az első, hogy kinéztem magamnak, de eddig még nem sikerült odamennünk. Mi a véleményetek róla? Voltmár ott valaki?

lulaki
    Adminisztrátor

Szia fesz-ti! Sajnos csak a közelében jártam, én is barátkozom vele. A régi fórumon valaki azt írta, kőből vannak az ágyai. Ilyet azóta se hallottam senkitől,pedig engem (viccen kívül) épp ez vonzz benne… Te esetleg hallottál erről?

fesz-ti
    Tag

Kőből??? Nem hallottam még erről, elég furán hangzik. A képeken se láttam ilyet.

lulaki
    Adminisztrátor

A képeken tényleg nem látni. Akkor lehet, hogy anno csak valami “jóindulatú” hozzászólás volt. Engem mindenesetre nem tántorított el,épp ellenkezőleg! :D

Thomas
    Felhasználó

Nekem szinte teljesen mindegy milyen szállást kapok. Mert az ott töltött időm nagy részében úgy sem az apartmanban van. Alvásra legyen tökéletes. :)

15 bejegyzés megtekintése - 91-105 / 109

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.