Sarti szállások

Ennek a témakörnek tartalma 108 hozzászólás, 7 résztvevő. Utolsó frissítés:  lulaki 3 éve, 2 hónapja telt el.

4 bejegyzés megtekintése - 106-109 / 109
  • Szerző
    Bejegyzés

Ammócska
    Felhasználó

Sziasztok!

2014 Július végét Aug elejét a Nikos apartmanban töltöttük, ahogy a 2013-as évben is, mivel meg voltunk elégedve a szállással. De 2014-ben sajnos borzalmas élményben volt részünk. Ágyipoloska volt a szálláson. Első éjjel még azt hittük szúnyogok csíptek minket agyon, majd napról napra egyre több csípésünk volt, az enyémek az alkaromon fel is dúzzadtak, borzalmasan néztem ki, sok utánaolvasással jöttünk rá, hogy mivel van dolgunk. Elmentünk a helyi orvoshoz aki egy kenőcsöt írt fel nekünk amivel nem volt szabad napra menni, de legalább enyhült a viszketés és elmúltak a csípések. Kiszenvedtük a 7 napot amit kifizettünk, majd még szerettünk volna maradni, így kerestünk mi helyben más szállást még pár napra, ott már szerencsére nem voltak poloskák, de sajnos megkeserítették a tavalyi nyaralásunkat. Ráadásul hiába szerettem azt az apartmant, oda többet biztos nem megyünk. Utána olvastam és nem a szállás minőségétől függ, hogy vannak-e ott ágyipoloskák vagy sem. Nem tisztaság vagy egyéb függvénye. Ezeket az élősködőket a turisták hurcibálják magukkal, még Amerikai neves szállodás is küzdenek néha ilyen problémával. jövőre azért már kicsit félve fogom álomra hajtani a fejem… Szerencsére sikerült megúsznunk és haza egy darabot sem hoztunk. Állítólag nagyon nehezen lehet megszabadulni tőlük, ha betelepszenek a lakásba.

lulaki
    Adminisztrátor

Hát, ezt szomorúan hallom, tutira az volt?

Ildi

Ha a lassan mélyülő részre szeretnénk menni, akkor melyik részére kell menni Sartinak? – Sarti Beach vagy a központ vagy az ófalu rész? És azon a részen milyen szállásokat ajánlotok? Köszönöm.

lulaki
    Adminisztrátor

Szia Ildi! A lassan mélyülő részhez Sarti Beachet ajánlom. Ha szállás, akkor pedig Barracuda, Stamatis, Sarti Beach bungaló (bár ez utóbbit sokan nem szeretik).

4 bejegyzés megtekintése - 106-109 / 109

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.