Sarti utazás

Kezdőlap Fórumok Sarti fórum Sarti utazás

Címkézve: , ,

Ennek a témakörnek tartalma 23 hozzászólás, 8 résztvevő. Utolsó frissítés:  lenkici 4 napja, 14 órája telt el.

9 bejegyzés megtekintése - 16-24 / 24
  • Szerző
    Bejegyzés

Edina
    Felhasználó

#autóval

Sziasztok!

Mi idén júniusban készülünk ismét Sartira autóval (Miskolc-Sarti), esetleg aktuális autópálya díjakat, üzemanyag díjakat tudnátok nekem írni? 2012. májusában voltunk ott először, de azóta jó pár év eltelt ezért is érdekelne.
    Köszönöm, Edina

Boganka
    Felhasználó

Szia

http://www.macedonia.autopalyan.hu
    http://www.szerbia.autopalyan.hu

Ui: mi Horvátország felől szoktunk “közelíteni” – mivel Dunán-túliak vagyunk :)

Edina
    Felhasználó

Köszönöm a segítséget :)

ancsika77
    Felhasználó

Sziasztok :) A napokban volt némi időm , a magyar-szerb határnál letettem google map-on a kis figurát és végigmentem egészen Sartiig :) Persze közben jegyzeteltem is :) Szerencsére fénykép agyam van, amit látok azt megjegyzem :P Sztem nem lesz gond a kiutazzással :D Plusz nagyon érdekes is volt :)

Boganka
    Felhasználó

Sziasztok!

Autóval utazóknak fontos lehet!!!

Megerősített hír szerint Szerbiában működik a kaputól kapuig mért átlagsebesség! Vigyázzatok!

Boganka
    Felhasználó

Sziasztok!

Én még nem láttama hírekben, de azt mondják:

– Belgrád utáni kapukat odébb tették kb. 6-km-rel és sokkal több kaput építettek minden irányban.
    – Azt híresztelik, hogy a makedónok átadnak több mint 40km autópályát a hegyek közt.

Mirigabi
    Felhasználó

Először megyünk Gürügországba nyaralni, reülövel szeretnénk menni,szóval minden info jól jön a repülő 1930 száll le Szalonikibe .hogy juthatunk el legegyszerűbben Sartiba ,van olyankor még járat vagy ott aludjunk ?

lulaki
    Adminisztrátor

Szia Mirigabi! :)
    Az alábbi cikkben minden kérdésedre megkapod a választ:
    Sarti repülővel – Szalonikiből hogyan tovább? A cikkben megtalálható a szükséges busztársaság linkje, ott találsz menetrendet is! De osztottak már meg velünk repülős élménybeszámolót is, kérlek, hasznlád a keresőnket a képernyő jobb felső sarkában! Bármilyen további felmerülő kérdésedre igyekszem válaszolni! Szép nyaralást neked, számítunk a te repülős beszámolódra is! ;)

lenkici
    Felhasználó

Sziasztok!! Egy másik fórumon olvastam(és láttam a hozzáadott linket is),hogy kész a tervezett autópálya Macedóniában,átadták,már használható.És Szerbiában valóban müködik a kaputól kapuig mért átlagsebesség.A szerb állampolgárok lakcimükre kapják a büntetést,a külföldieket a külön erre kialakitott ablakhoz terelik és helyben fizetnek. Remélem,senkinek nem lesz kellemetlen eseménye.
    Jövő hét végén indulunk Sartira(juppiii),majd igyekszem a fontos infókat megjegyezni.
    Meg tudná mondani valaki,hogy Sartin hol található a Grandos iroda?

9 bejegyzés megtekintése - 16-24 / 24

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.