Társalgó

Ennek a témakörnek tartalma 48 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés:  kismancs 3 éve, 4 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 49
  • Szerző
    Bejegyzés

@adamas

Gondolod, hogy Jasu eddig átverekedte magát a szövegeinken?

@Verus

Hámmer az ész ilyenkor megáll!!! Nemtod? Ne bántsd mán ! Úgyis mindegy!
    Krisztának is rögtön ezt mondtad! Ő se tudta, hogy ez kézenfekvő lehet…

@littlehope

adamas, sztem igen, mert nagyon szeretné megtalálni azt a lányt, úgyhogy kénytelen! :)

@littlehope

Krisztának lelkesen fotóztam Sartin a fiút, aztán kiderült, hogy nem jó embert.. ennyi erről és a lelkesedésemről.. :-\

@Verus

És a fiú mit gondolt? Nem adta meg a telefonszámát?

@littlehope

Nem beszéltem vele, csak alattomosan lefényképeztem! :)))

@Verus

Te kis poparazzi!

jade87

Na heló mindenki tegnap jöttem haza sartiból már most hiányzik nagyon jó volt. meleg is volt egész héten igaz a görög estet elmosta az esső de átragták más napra. Jó volt az is csak kár hogy feljelentetek minket csendháborításért és el kellett mennünk a felénél. motoroztam is az is jó volt jövőre már két hétre megyünk nagyon megszeretm ezt a helyet nagyon furi most itthon lenni pussza mindenkinek és jó nyaralást aki most megy vagy éppen ott van

@littlehope

Szia jade87! :) Örülünk, hogy jól érezted magad! Várjuk ám a képeket!!

jade87

oké majd hétvégén megyek győrbe mert a bátyámnál van a fényképezőgép csatlakozója majd akkor felrakom őket

jade87

nem tudjuk ki volt de nem tetszet neki a buli ugy néz ki nagyon szar volt mert pon a legjobb hangulatba voltunk amikor a szervező szolt hogy mehetunk haza

@adamas

Szerintem Jade most jött vissza Sartiból. Lehet, hogy már belőlünk elegük lett, aztán Jade csapata még rátett egy lapáttal, és azt már nem bírták…

jade87

drága adamas mi nagyon jó gyerekek voltunk nem hangoskodtunk nem örjöngtunk csak a szomszéd gyereket locsoltuk le egy lavor vízzel ugy hogy mi jók vooltunk

@adamas

Értem. Mi nem locsolkodtunk, mégis hasonlóképpen nem toleráltak bennünket. Pedig mi is jók voltunk.

jade87

alig várom amúgy hogy vissza mennyek oda jövőre már két hétre megyek egy hét keves

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 49

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.