Zakynthos, vagy Paralia?

Kezdőlap Fórumok Üdülőhelyek összehasonlítva Zakynthos, vagy Paralia?

Címkézve: ,

Ennek a témakörnek tartalma 16 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  lulaki 1 év, 11 hónapja telt el.

2 bejegyzés megtekintése - 16-17 / 17
  • Szerző
    Bejegyzés

mihic
    Felhasználó

“Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy az idei szezon elején felmerülő nemzetközi helyzet miatt a görög kiutaztatási forgalom 50%-al visszaesett. Emiatt sajnos kénytelenek voltunk a garanciális apartmanjaink egy részét visszaadni.
    Sartin mi a Papus apartman házzal dolgozunk – más apartmanunk nincsen. Sajnos nincsen már 2 fős stúdiónk, így nem tudunk Önöknek a Papus-ban szabad helyet biztosítani.A problémát orvosolva kerestünk megoldást, és egy partnerirodánktól kértünk le szabad férőhelyeket, ahová el tudjuk szállásolni Önöket. Természetesen a mi autóbuszunkkal utazhatnak, viszont a partner által közvetített apartmanban lenne a szállás. Ennek a szálláshelynek az ára viszont sajnos magasabb, mint a Papusé.Ha ezt nem vállalják, úgy természetesen az Önök által kifizetett részvételi díjat visszafizetjük.”
    Ez állt az emailban.

lulaki
    Adminisztrátor

Ezt én is kérdezni akartam. Hát, én sem örülnék egy ilyen e-mailnek, de figyi, ha azt vesszük figyelembe, hogy a másik apartman közvetlenül a tengerparton van, mindenképpen jobban jártatok! Egyébként a két apartman nincs olyan marha messze egymástól! :)
    Nekünk pont Zanténál volt hasonló “élményünk”. A hónapokkal előbb befizetett út kapcsán vártuk a Voucherunkat. Amikor telefonáltak, hogy mehetünk érte az irodába, megkérdezték, hogy nem-e gond, ha az utazás időpontja megváltozott pár nappal, és nem 7, hanem 10 éjszakát kellene kint töltenünk a szigeten? Szerencsére abban a helyzetben voltunk, hogy ez nem jelentett gondot. (Még hogy gondot, naná, hogy örültünk neki!) Bár az is tény, hogy nekünk nem kellett ráfizetnünk…
    Mi azóta is a Navagio öbölben akarunk eltölteni egy hetet, de oda senki nem visz. :D

2 bejegyzés megtekintése - 16-17 / 17

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.